Роботи Boston Dynamics оволоділи трюками паркуру — вражаюче відео
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Роботи Boston Dynamics оволоділи трюками паркуру — вражаюче відео

Роботи Boston Dynamics оволоділи трюками паркуру — вражаюче відео
Джерело:  online.ua

Компанія Boston Dynamics продемонструвала нові вміння людиноподібних роботів Atlas. Роботи-гуманоїди оволоділи мистецтвом паркуру. Вони показали на відео, як вміють стрибати, долати перешкоди і навіть робити сальто.

Джерело: Youtube-канал Boston Dynamics

На видовищному відео роботи продемонстрували спритні акробатичні трюки. Вони бігали по фанерних панелях, піднімалися і спускалися по сходах, перестрибували через балку. В кінці вони продемонстрували сальто назад, чим підкорили мережу.

Розробники розповіли, що роботи Atlas вже вміють адаптувати поведінку в залежності від того, що бачать - їх не потрібно заздалегідь програмувати, наприклад, для стрибка. Вони переконані, що незабаром роботи навчаться виконувати не тільки людські рухи, а й реагувати на зміни навколишнього середовища. Тоді, як кажуть в Boston Dynamics, можливості роботів стануть "практично безмежними".

У мережі підкорені атлетичними здібностями роботів. Користувачі масово коментують їх нові досягнення.

  • Вони зробили це! Ми буквально живемо в фантастичному фільмі. Гнучкість, складність і корисність цих роботів просто карколомні;

  • Коли він перестрибнув через платформу, у мене відвисла щелепа, а коли вони зробили сальто назад, мій мозок просто вибухнув. Яке технічне диво;

  • Дивовижно!! Якщо так виглядає майбутнє, то я схвильований і трохи наляканий !;

  • Хто-небудь ще бачить, як м'яко вони приземляються на сальто назад? Дуже круто;

  • Чому наукова фантастика в кінцевому підсумку стає правдою? З тієї ж причини існує приказка «ви можете робити все, що захочете». Немає нічого неможливого.

Що відомо про роботів Atlas

Роботів Atlas вперше представили в 2013 році. Спочатку робота задумали використовувати в якості помічника в пошукових і рятувальних операціях. Кінцівки робота мають 28 ступенів свободи і рухаються завдяки гідравлічним механізмам, а руки здатні на дрібну моторику.

Atlas має комплектацію, як у людини - зріст1,75 м і вагу 82 кг. Орієнтуватися в просторі йому допомагає лазерний далекомір і дві камери, дані з яких обробляє вбудований комп'ютер. Паркуром роботів вчать займатися вже кілька років. У 2018 році їх навчили стрибати, а в 2019 році - стояти на руках.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм