Яку металочерепицю вибрати для себе?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Яку металочерепицю вибрати для себе?

Яку металочерепицю вибрати для себе?
Джерело:  online.ua

Металочерепиця продовжує займати першість серед покрівельних матеріалів. Перш за все це стало можливим завдяки доступності, легкості, зручності використання і відмінним зовнішнім даним. Вибір цього матеріалу на ринку надзвичайно великий, тут є пропозиції для різних цілей, фінансових можливостей і звичайно покупець може підібрати в індивідуальному порядку не тільки технічні характеристики, колір і форму, а й навіть замовити товар в бажаних розмірах для полегшення монтажного процесу. Коли стоїть завдання облаштування власного житла, відповідальність за вибір якісних матеріалів лягає на плечі домовласника. Він, як ніхто інший, зацікавлений в тому, щоб покрівля з металочерепиці була надійною і служила багато років. Для цього необхідно купити кращий зразок з представлених на са йті.

Компанія «С-Кровля» розповість, яка металева черепиця вважається найкращою для покрівлі даху приватного будинку і які вона повинна мати параметри.

Зверніть увагу на такі характеристики метало черепиці

При покупці доведеться вибирати цілий ряд технічних параметрів вироби, але якими вони повинні бути у гідної металочерепиці, ми розповімо далі.

  1. Товщина листа. Сталь в якості основної сировини для виготовлення металочерепиці поставляється безліччю сталеливарних комбінатів. Природно, що якість металу залежить від того, ким він виготовлений. Якість сталевого сировини визначається складом і товщиною. Величина товщини говорить про те, наскільки виріб може бути міцним і витривалим в умовах постійної взаємодії із зовнішнім світом і його негативними факторами. У продукції високої якості товщина стали не буває менше 0,45 мм, інакше це буде лист, схильний до передчасної деформації і псування.

  2. Оцинковка. Нанесенням цинку виробники домагаються поліпшення захисних властивостей металу - він стає вразливим перед іржею і корозією. Антикорозійні характеристики металочерепиці визначаються класом оцинковки. Максимальний показник становить 275 г / м.кв, але навіть в діапазоні з 225 до 275 грамів на метр квадратний метал буде досить захищений.

  3. Полімер. Колір і текстура листів - це полімерний шар, який може бути з поліестеру, пурала, пластизола і деяких інших речовин. На нашому ринку переважає продукція, вироблена із застосуванням поліестеру, але він може бути двох видів - матовим і глянсовим. Очевидно, що зовні листи відрізняються для таких варіантів - один порадує блискучою поверхнею, інший здивує бархатистою солідної текстурою.

Це три основні параметра, за допомогою якого покупець може знайти якісний зразок покрівельного покриття. Щоб ви розуміли, чим може обернутися помилка в подібному виборі, розповімо про основним наслідки, які виникають при використанні не самого якісного матеріалу для покрівлі даху.

  • По-перше, термін служби буде нетривалим. Це не тільки означає, що незабаром доведеться міняти покрівлю, але також ймовірність того, що дах буде вимагати дрібних ремонтів, а значить і значних додаткових капіталовкладень. Про надійність покрівлі говорити не доводиться, якщо ви купите низькосортну металочерепицю.

  • По-друге, те, як виглядає дах багато в чому визначається саме якістю зовнішніх даних продукції. Це повинен бути не тільки вдало підібраний відтінок, але і ідеальний профіль, геометрія листів, а також стійкість початкового кольору листів. Нікому не сподобається, якщо покрівля буде вигоряти і покриється непривабливими плямами. Щоб уникнути подібних неприємностей важливо купити металочерепицю гідної якості.

  • По-третє, поява деформації дуже часто призводить до протікання, не кажучи про абсолютну неестетичності подібного. Деформування металу може бути викликано різними механічними факторами, але відбувається це в першу чергу з тими матеріалами, які мають недостатню товщину.

Як бачите, приємного мало, коли виявляється, що покрівля покрита не кращим з покриттів. Завдання домовласника проконтролювати відбір і покупку металочерепиці для покрівлі власного житла, щоб конструкція відповідала очікуванням і радувала своєю бездоганністю. Купуйте тільки у перевірених компаній, щоб уникнути підробок і низької якості товарів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм