Що включає в себе ремонт балкона під ключ?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Що включає в себе ремонт балкона під ключ?

Що включає в себе ремонт балкона під ключ?
Джерело:  online.ua

Практично у всіх квартирах є балкони. В одних будинках вони мініатюрні, в інших - досить великі. Незалежно від розмірів балкона, його можна облаштувати для комфортного проведення часу. Це місце може стати повноцінним простором для відпочинку вечорами і навіть зустрічей з друзями. Однак велике значення має правильне облаштування. Найкраще звернутися до фахівців, які займаються ремонтом балконів під ключ. У Києві таку послугу надає компанія «Лінія Вікон».

Як виконується ремонт балкона?

Багато людей просто не здогадуються, як багато робіт слід виконати, щоб облаштувати балкон. При комплексному ремонті увага приділяється кожному з аспектів. Важливо створити комфортні умови всередині балкона, уникнути протягів і попадання опадів. Тільки в такому випадку можна отримати приміщення, яке фактично стане ще однією кімнатою.

На початкових стадіях робіт виконується підготовка каркаса, статі і даху. Тут майстри приділяють особливу увагу таким моментам, як:

  • вирівнювання підлоги (додатково можна утеплити його за допомогою технології «тепла підлога»);

  • утеплення даху і забивання щілин, тріщин (це необхідно, щоб уникнути можливих протікань).

Також часто при ремонті балконів проводиться додатковий комплекс робіт по утепленню. Це дозволяє забезпечити комфортну температуру в будь-який час року, незалежно від погодних умов.

Чому важливо засклити балкон і провести оздоблювальні роботи?

Раніше у балконів не було стекол. Однак таке приміщення просто не підходить для цілорічного використання, адже воно страждає від опадів і негативних впливів навколишнього середовища, перепадів температур. Тому зараз при виконанні ремонту обов'язково проводяться роботи зі скління. Для цього вибирають міцні і надійні склопакети. Вони не пропускають повітря, дозволяють досягти ефекту теплоізоляції. При цьому засклені балкони красиво виглядають.

Тільки після комплексного ремонту переходять до оздоблювальних робіт. Цей етап дуже важливий: він дозволяє оформити балкон, домогтися ідеального зовнішнього вигляду. При цьому обробка проводиться як всередині, так і зовні. Кількість оздоблювальних матеріалів, які пропонують сучасні виробники, просто величезна. Популярністю користується така технологія, як обшивка вагонкою. Крім того, можуть використовуватися різні види пластика, гіпсокартон та інші матеріали. У кожного з варіантів є свої переваги. Можна використовувати додаткові матеріали для створення унікального дизайну.

Якщо вас цікавить ремонт балконів в Києві, звертайтеся в компанію «Лінія Вікон». У своїй роботі ми використовуємо якісні матеріали, які прослужать довгі роки і не створять жодних проблем в експлуатації. Ми давно займаємося ремонтом балконів і розбираємося у всіх нюансах. Надаємо повний комплекс послуг. Гарантуємо якість виконання робіт. В нашій команді працюють досвідчені професіонали, які впораються з поставленим завданням у встановлений термін.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм