SPC плитка: особливості покриття та переваги
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

SPC плитка: особливості покриття та переваги

SPC плитка: особливості покриття та переваги
Джерело:  online.ua

Роблячи ремонт у своєму будинку або квартирі, багато хто з нас несправедливо обходять стороною сучасні оздоблювальні матеріали, які могли б стати чудовою альтернативою дешевому, але застарілого лінолеуму, екологічно-брудному ламінату або курному паркету.

Що таке SPC?

Такою альтернативою може стати, наприклад. SPC плитка – композитний матеріал, який складається здебільшого з мінеральної основи у вигляді вапняку або карбонату кальцію (з нього складається мармур), які пов'язує первинний полівінілхлорид.

Оздоблювальний матеріал зазвичай складається з трьох шарів - основного шару, шару з малюнком, прозорого захисного шару. Опціонально плитка йде з вбудованою підкладкою для простого і швидкого монтажу.

Не вдаючись в подробиці технологічного процесу, на виході виходить плитка, яка по щільності не поступається граніту, але разом з тим має переваги кварцвініловая плитки.

Зовні плитка може бути будь-який, такий, як захоче дизайнер бренду-виробника. У колекціях SPC плитки, які можна знайти на сайті компанії VINILAM, представлені різноманітні варіанти «під дерево» і «під камінь», не відрізняються від своїх натуральних аналогів.

Переваги матеріалу?

По-перше, це повна екологічна чистота і нешкідливість. У порівнянні з тим же недорогим ламінатом, який може виділяти в повітря небезпечні сполуки, або паркетом, який сильно пилить, SPC плитка здається більш адекватним варіантом. Єдине, що потрібно уточнити - наявність сертифікатів у виробника плитки, бажано європейського зразка.

По-друге, це стабільність. Мова, як про термін служби без змін зовнішнього вигляду і експлуатаційних якостей, так і про геометричній стабільності при зміні температур. SPC плитка є ще і антистатиком, а за європейськими стандартами пожежної безпеки матеріал відносять до класу B1.

Що стосується терміну служби, то завдяки наявності захисного шару, плитка не стирається. Якісні покриття витримують 20-50 тисяч обертів шліфувальної машини (залежить від товщини захисного шару). Значить, плитку можна укладати на підлогу не тільки в житловому приміщенню, а й офісах, де ходить багато людей.
По-третє, це несприйнятливість до вологи. Плитка може довго перебувати в мокрому стані або в приміщеннях з підвищеною вологістю, практично не вбираючи воду і ніяк не змінюючи свою структуру.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм