Металопластикові вікна у Києві – реальний шанс утеплити квартиру
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Металопластикові вікна у Києві – реальний шанс утеплити квартиру

Металопластикові вікна у Києві – реальний шанс утеплити квартиру
Джерело:  online.ua

Настає чергова зима, а значить – знову стає актуальним питання дорогих енергоресурсів і не найякіснішого центрального теплопостачання, за якого вдома можливий холод. Виправити цю проблему можна у різний спосіб.

Одне з найпростіших, витончених та ефективних рішень – поставити нові енергоефективні металопластикові вікна. Практика показує, що старі віконні блоки є одним з найслабших місць у теплоізоляції будівлі. Так, через вікно часто може губитися майже вп'ятеро більше тепла, ніж через стінку тієї ж площі.

Джерела тепловтрат через віконний отвір

Причини надмірних втрат тепла криються в різних аспектах. Це може бути неякісне скління, щілини у віконних рамах, негерметичні стулки, неправильно відрегульована фурнітура та багато інших. Нерідко єдине вирішення цих проблем у комплексі – поставити нові пластикові вікна покращеної конфігурації.

Розглянемо докладніше, чому заміна старих віконних блоків на нову систему є доцільною з практичної точки зору:

  • Близько 18% всіх теплових втрат відбувається через надмірно слабку раму. Варто зауважити, що вікно середніх розмірів старого зразка приблизно на третину складається з рам, що призводить до втрати приблизно 12% теплової енергії від загальних втрат. Профіль, який мають нові вікна пластикові, скорочує ці втрати до рівня значно нижчого за 10%.

  • Понад 40% теплової енергії втрачається через скління або старі зношені або просто слабкі склопакети. Нові пакети, виконані з урахуванням передових стандартів теплозбереження, дозволяють скоротити витік тепла приблизно на 30-40%.

  • Приблизно 4% загального тепла втрачається через крайову зону скла. У нових вікнах це значення значно знижено за рахунок теплої кромки.

  • Десь 23% тепла йде через монтажні шви, виконані за старими технологічними стандартами. Відповідно до стандартів, за якими працюють монтажні бригади нашої компанії, втрати втрати знижуються до рівня в 5%.

Фактично, якщо ви наважитеся поставити хороші вікна пластикові, то ця інвестиція окупиться всього за кілька років. Головне, щоб ви вибрали модель зі старанно продуманою конфігурацією з енергоефективних елементів.

Які пластикові вікна варто обрати?

Компанія «Лінія вікон» пропонує нові віконні системи з високим рівнем тепло- та шумоізоляції. У продажу представлені вікна на основі профільних систем провідних світових та вітчизняних брендів: REHAU, SALAMANDER, OPEN TECK та WDS. Збірні конструкції укомплектовуються перевіреною та надійною фурнітурою, а також склопакетами саме з таким набором параметрів, що вам потрібні.

Всю необхідну інформацію про те: які вікна вам варто підібрати для свого житла з найкращим співвідношенням ціни та ефективності, а також як скористатися знижками та акційними пропозиціями – ви зможете отримати під час консультації з одним із фахівців «Лінії вікон». У будинку може бути тепло, то навіщо ж відкладати таке важливе рішення?

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм