Умебльовуємо кухню з комфортом
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Умебльовуємо кухню з комфортом

Умебльовуємо кухню з комфортом
Джерело:  online.ua

Комфорт і затишок в кухні не в останню чергу залежать від оформлення обідньої зони – правильно вибраного стола та крісел до нього. Які меблі краще вибрати для кухні та яким критеріям повинні відповідати крісла, щоб бути зручними, практичними та органічно доповнювати інтер’єр?

Різновиди кухонних крісел: що вибрати?

Вибрати хороші крісла на кухню не так легко, як може здаватися. Перш за все слід визначитися з видом кухонних стільців, а вони бувають:

  • традиційні – сидіння на висоті 40-45 см від підлоги, мають спинку висотою хоча б 30 см, використовуються зазвичай в парі з обіднім столом;

  • табуретки – стільці без спинки, займають мало місця, тому згодяться для малогабаритної кухні;

  • барні крісла – від класичних відрізняються вищим сидінням (на висоті 60-80 см), використовуються з барними стійками;

  • напівкрісла – зазвичай мають низькі підлокітники, часто обшиті текстилем чи шкірою, мають гарний вигляд у просторому приміщенні з окремим столовим сегментом.

Купити будь-який із різновидів кухонних стільців сьогодні не проблема. На OLX такі крісла є в різних дизайнерських варіантах, в бюджетному та преміальному сегментах.

На що ще варто звернути увагу, вибираючи стільці в кухню?

Щоб кухонні крісла були зручними та гармонічно вписалися в оформлення приміщення, також варто звернути увагу на такі критерії:

  • матеріал – в класичних кухнях гарно виглядають дерев’яні моделі, в сучасних – металічні та пластикові;

  • тип конструкції – для традиційної обідньої зони варто купити стаціонарні стільці, а якщо кухня маленька і важливо зекономити площу, то краще віддати перевагу складним;

  • вид сидіння – крісла з м’якими сидіннями найбільш комфортні, проте зазвичай коштують дорожче; жорсткі моделі, наприклад, віденські, мають свій шарм, проте не для всіх такі стільці зручні, хоча їх завжди можна доповнити знімними подушками.

А яким кухонним кріслам віддаєте перевагу ви? Вже визначилися з моделлю? Якщо ні, то варто заглянути на сервіс OLX, де є величезна кількість стільців в різних дизайнах та стилях. Хтозна, можливо, з-поміж цих пропозицій вам вдасться відшукати модель, яка ідеально впишеться в інтер’єр вашої кухні.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм