Promocodius: в українському стартапі розповіли, як пережили кризу у перші місяці вторгнення
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Promocodius: в українському стартапі розповіли, як пережили кризу у перші місяці вторгнення

Promocodius: в українському стартапі розповіли, як пережили кризу у перші місяці вторгнення
Джерело:  online.ua

Повномасштабне вторгнення в Україну стало випробуванням для всіх наших громадян. Дуже нелегко було й вітчизняному бізнесу, який опинився у непевній ситуації та відчайдушно вирішував цілий комплекс завдань. Своїм досвідом щодо того, як вдалося пережити кризу перших місяців війни, з нами поділилася команда Promocodius. Це українська компанія, інформаційний онлайн-майданчик, який пропонує актуальні купони і знижки від тисяч провідних брендів та магазинів, й тим самим допомагає їхнім клієнтам суттєво економити.

З якими труднощами Promocodius зіткнулися у перші місяці та які фактори дозволили втримати свої позиції?

Перші місяці російського вторгнення стали шоком для всіх: у команді проекту згадують, що чимало-компаній партнерів перебували у складному становищі та поставили свою діяльність на паузу. Українська аудиторія сайту скоротилась майже на 60%.

Керівники проекту відзначають: складні часи потребують непростих рішень та сильної мотивації робити свою справу. Всім співробітникам, що виїхали за кордон або до безпечних регіонів України, був запропонований гнучкий графік, надана допомога з організацією робочого місця.
Інші важливі фактори, які допомогли «втриматися на плаву»:

Забезпечення можливості долучитися до інформаційного захисту країни тут і зараз. Частину оплачуваного робочого часу співробітникам було дозволено витрачати на проекти ІТ-спротиву з метою дати відсіч агресору та допомогти армії.

Правильна постановка мети. Адже знижки та промокоди на потрібні українцям товари – це досить ефективний інструмент економії, який міг допомогти нашим співвітчизникам заощадити у непростий час.
Не варто забувати, що проект Promocodius є мультирегіональним. Філіали, які працюють в інших країнах, розвивалися й далі, бо там цікавість до промокодної тематики зовсім не зменшилася.

Які проміжні підсумки можна підбити?

Найбільшим успіхом компанії Promocodius стало те, що їй вдалося фактично повністю зберегти колектив та працювати без перерв у роботі.

Змінився і попит— споживачі знову стали цікавитися знижковими пропозиціями на:

  • купівлю електроніки та гаджетів (збільшення на 12%);

  • замовлення доставки їжі, знижки закладів харчування (збільшення на 21%);

  • перевезення, послуги таксі (збільшення на 18%).

Що стосується того, хто найчастіше використовує промокоди на сайті Promocodius, то це люди таких вікових категорій.

  • 18-24 роки — 22,64%;

  • 25-34 — 34,25%;

  • 35-44 — 19,58;

  • 45-54 — 11,64%.

Переважно вони є мешканцями Києва, а також інших великих міст Вінницької, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської областей.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм