Натуральний камінь не тільки для декору
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Натуральний камінь не тільки для декору

Натуральний камінь не тільки для декору
Джерело:  online.ua

Якщо ви думаєте, що робота із натуральним камінням у приватному будівництві та ремонті обмежується задачами купити гальку на подвір’я чи замовити стільницю із травертину чи граніту, то помиляєтеся.

У наш непростий час цей природний матеріал має неабияке значення. З натуральним камінням і в хаті буде тепліше, і дім буде міцнішим. Адже тепер українці хочуть будувати не просто на десятиліття, а навіки.

Тому спеціалісти компанії Kanyon коротко пояснили, який природній матеріал і для чого краще обрати.

Відомо, що натуральне каміння завжди було основою будь-якої споруди. І сучасне українське приватне будівництво продовжує ці традиції. Тому натуральний камінь зараз використовують для фундаменту, зведення цоколів. Також цей матеріал використовують для будівництва господарських споруд та альтанок, для огорож та відмосток, веранд. Звичайно, натуральний камінь застосовують і для облицювання фасадів споруд.

Загальна характеристика для всіх видів натурального каменю - це стійкість перед впливом погодних умов і збережене тепло у приміщеннях.

Що і для чого

Щоб правильно обрати натуральне каміння, необхідно визначити головні характеристики кожного із видів. Цей природній матеріал поділяють на три основні групи - магматичну, осадову і метаморфічну. Зазвичай для певних видів робіт, враховуючи його щільність, форму, колір та простоту обробки.

Пісковик, наприклад, має дуже велику теплопровідність, може витримати достатньо великі навантаження - 2500 кг/см2. Тому цей натуральний матеріал прекрасно себе зарекомендував у будівництві фундаментів, споруд, де постійно повинен бути обмін тепла із навколишнім середовищем.

Вапняк легкий в обробці, він може витримати тільки невеликі навантаження. Тому застосування цього матеріалу, в основному, проходить при будівництві одноповерхових будинків. Звичайно ж, вапняк чудово себе зарекомендував і при створенні ландшафтного дизайну, для декору.

Бутовий камінь може бути різного походження, із доломіту, вапняку чи пісковика. Саме це і визначає сферу його застосування. Тому бутовий камінь із пісковика можна використовувати у фундаменті чи будівництві цоколя, огорожі.

Сланець вирізняється з–поміж іншого каміння тим, що може розшаровуватись на міцні пластини. Їх товщина може бути від 0,5 до 3 см. Облицювання фасадів чи приміщень, покрівельний матеріал - головні напрямки застосування цього натурального каменю.

Граніт можна придбати як рубаний, так і шматками. Його широко використовують у будівництві. Так, це дуже міцний матеріал, тому і будинки гранітні можна зводити, тільки це буде дуже дорогим задоволенням.

Ну і мармур. Цей матеріал має цілий список найкращих характеристик, та й до того ж його можна легко обробити. Все одно його не так багато в українських оселях. Мармур можна зустріти в облицювання, декоративних елементах, у дизайнерських рішеннях на ландшафті.

Вибір за вами - головне врахувати, де і як ви будете використовувати натуральне каміння.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм