Заміна охолоджуючої рідини вважається ключовим фактором нормальної роботи двигуна
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Заміна охолоджуючої рідини вважається ключовим фактором нормальної роботи двигуна

Заміна охолоджуючої рідини вважається ключовим фактором нормальної роботи двигуна
Джерело:  online.ua

Принцип роботи двигунів внутрішнього згоряння передбачає постійне охолодження силової установки, всередині якої відбуваються щомиті займання горючої суміші.

У цьому процесі беруть участь такі механізми та деталі:

  • вентилятор;

  • радіатор;

  • термостат;

  • помпа;

  • охолоджуюча рідина.

Збій функціональності будь-якої з перелічених складових призводить до перегріву мотора, що у свою чергу загрожує такими серйозними неприємностями як залипання поршневих кілець, розсипання перегородок поршня, і, нарешті, заклинювання двигуна. Повна заміна охолоджувальної рідини повинна здійснюватися в процесі встановлення нової помпи або радіатора. Однак, будь-який антифриз (тосол) має свій робочий ресурс, після якого потрібна обов'язкова профілактична заміна цього витратного матеріалу.

Коли потрібно міняти охолоджуючу рідину 

Фахівці рекомендують проводити таку операцію кожні 40-50 тис. км пробігу. Варто відзначити, що звичайний періодичний долив антифризу до нормального рівня не є достатньою основою для нормального функціонування охолоджувального контуру. Особливо небезпечно постійно додавати в
розширювальний бачок дистильована вода. Втрата в'язкості технічної рідини призводить до недостатнього змащування насоса, що, як правило, призводить до виходу з ладу цієї дорогої деталі.

Правильний вибір охолоджуючої рідини 

Будь-яка помилка в підборі охолоджувача загрожує серйозними неприємностями. Справа в тому, що автовиробники настійно рекомендують використовувати конкретну марку антифризу або тосолу, на яку
Спочатку розрахована система охолодження конкретної марки авто. Тому купувати рідину для охолодження двигуна варто в акредитованих автосервісів, що займаються заміною моторного охолоджувача.

Так можна отримати гарантії не тільки на саму роботу, а й на правильний підбір та належна якість витратних матеріалів.

Ще одна поширена помилка – це намагатися самостійно розбавляти фірмові концентрати для економії, що здається. Тільки професійні майстри знають, у яких пропорціях слід купажувати антифриз у конкретних кліматичних районах. При цьому власнику автомобіля не потрібно приймати жодних самостійних дій. Фахівці автосервісу все зроблять самі - підберуть, підготують та замінять охолоджувальну рідину відповідно до фірмової технічним регламентом.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм