Чому варто вибрати Apple Watch Ultra
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Чому варто вибрати Apple Watch Ultra

Чому варто вибрати Apple Watch Ultra
Джерело:  online.ua

Новинка Епл Вотч Ультра вийшла у вересні 2022 року. Модель отримала новий дизайн та розширений перелік можливостей. Фахівці інтернет-магазину Stylus розповідають, чому варто вибрати Watch Ultra.

Епл Вотч Ультра стали справжнім проривом і обійшли більшість смарт-годин за функціональністю, міцністю та привабливістю. Далі розповідаємо, які відмінні риси та переваги мають Watch Ultra та чому їх варто вибрати.

Міцний корпус

Смарт-годинник виготовлений з титану, який перевершує за міцністю сталь та алюміній. Корпус витримує підвищені навантаження, активну експлуатацію та неакуратне поводження. Тому така модель відмінно підійде спортсменам, екстремалам та людям, які працюють у складних умовах. Корпус пройшов сертифікацію MIL-STD-810, яка вказує на можливість використання такого годинника для військових.

Крім того, модель має покращену водонепроникність та пилозахист за стандартом IP6X, завдяки чому з годинником на руці можна без побоювання занурюватися під воду на глибину до 100 метрів.

Ще одна особливість Apple Watch Ultra – плаский екран. Відсутність закругленого екрана забезпечує додаткову міцність пристрою.

Збільшений екран

Модель Watch Ultra отримала найбільший екран розміром 1,9”. Розмір годинника становить 49 мм. На такому екрані добре видно повідомлення, інформація про тренування, дата і час, різні показники здоров'я. Роздільна здатність екрану складає 410х502 пікселів. Дисплей має найбільшу яскравість серед усіх годинників Епл – 2000 нит. Завдяки такій яскравості використання гаджета буде комфортним за будь-якого освітлення.

Автономність

Модель оснащена найпотужнішим акумулятором серед сімейства Епл Вотч. Батарея забезпечує до 36 годин роботи у звичайному режимі та до 60 годин у режимі енергозбереження. Місткість акумулятора становить 542 мАг, що на 76% більше, ніж у годиннику лінійки Apple Watch 8.

Круті ремінці

Епл Вотч Ультра пропонуються покупцям з новими ремінцями:

  • Ocean Band;

  • Alpine Loop;

  • Trail Loop.

Це міцні та привабливі ремінці, які спеціально розроблені для різних видів діяльності. На браслеті передбачена міцна застібка, виготовлена з титану.

Додаткова кнопка

Керування годинником здійснюється за допомогою сенсора та кнопок, розташованих на корпусі. У моделях базової лінійки на корпусі встановлена лише одна фізична кнопка – Digital Crown. А у моделі Ультра є ще одна кнопка дії. Це помаранчева клавіша, яку можна настроювати під себе для швидкого доступу до необхідних програм. За допомогою кнопки дії можна керувати функціями, налаштовувати тренування, відзначати точки на маршруті та занурення під воду.

Оновлений функціонал

Вотч Ультра отримали такі нові можливості:

  • Високочастотний датчик GPS забезпечує точне визначення точок маршруту, відстані та швидкості.

  • Завдяки наявності двох динаміків годинник видає сирену гучністю 86 дБ, яку чути на відстані до 180 метрів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм