Як вибрати духову шафу для дому у 2023 році.
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Як вибрати духову шафу для дому у 2023 році.

Як вибрати духову шафу для дому у 2023 році.
Джерело:  online.ua

Поділилися рекомендаціями, які параметри варто враховувати при покупці духової шафи, а також розповіли про моделі техніки, які користуються популярністю у покупців у 2023 році.

Перед покупкою: на що звернути увагу

Один із першорядних параметрів, які варто з'ясувати, — оптимальні габарити майбутньої духовки. Стандартний варіант для більшості сучасних кухонь - 60 сантиметрів завширшки і приблизно стільки ж у глибину.

Якщо дозволяють розміри кухні, тоді можна вибрати духову шафу, розмір якої перевищує стандартні параметри. До того ж це дозволить готувати більше страв, оскільки обсяг камери буде більшим.

Важливо визначитися з типом духової шафи. Є дві основні категорії: «залежні» та «незалежні» від варильної поверхні.

Як видно з назви, «залежні» духовки поєднані з варильною поверхнею. Такий варіант зазвичай дешевше, але варто враховувати, що якщо в системі керування трапиться поломка, то з ладу вийде як і духова шафа, так і варильна поверхня.

Чи не останнє місце займають додаткові можливості духовок. Навіть тим, хто рідко готує в духовці, деякі функції можуть суттєво полегшити життя. Наприклад, функція самоочищення. Є три способи: піролітичний, каталітичний та паровий (гідролізний).

Початківцям кухарям допоможе наявність вбудованих програм. Достатньо вибрати тип продуктів та необхідний результат. Далі пристрій автоматично вибере потрібну температуру та час.

Популярні моделі

  • Електрична вбудована духова шафа Whirlpool AKZ9 6240 NB - один з варіантів, що найбільш віддають перевагу. Доступна ціна, багатий функціонал і при цьому незначні витрати електроенергії виділяють цю модель серед аналогічних кухонних приладів. Пристрій оснащений 16 автоматичними режимами, а також функцією каталітичного самоочищення.

  • Ще одна популярна модель - багатофункціональна електрична духова шафа Bosch HBG633NB1. Модель оснащена потрійним склом, що забезпечує додаткову безпеку та знижує тепловтрати. Завдяки вентилятору 4D-HotAir потоки гарячого повітря рівномірно розподіляються по всьому відсіку, що забезпечує ідеальне приготування для будь-якої страви.

  • Електрична духова шафа Gorenje BO6735E05B істотно спрощує процес приготування будь-яких, навіть найскладніших страв. Модель оснащена функцією OptiBake завдяки якій досягає температури 200 градусів за 5 хвилин. Ще одна функція – GentleBake – допомагає готувати ніжні та соковиті страви.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм