Процесор Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy: у чому відмінність
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Процесор Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy: у чому відмінність

Процесор Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy: у чому відмінність
Джерело:  online.ua

В останньому кварталі 2023 очікується дебют нового процесора Qualcomm для смартфонів Snapdragon 8 Gen 3, ще потужнішого, ніж його попередник. Останньому немає рівних щодо продуктивності графічного чіпсету, але компанія вирішили збільшити її ще на 50%.

За чутками новий процесор отримає архітектуру 2+4+2, тобто два надвеликі ядра. Він використовуватиме процес TSMC N4P — покращену версію 4 нм. Попереднім поколінням чіпа активно оснащують свої смартфони флагмани різні бренди, але тільки у Samsung S23 він має особливості. У чому відмінність Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy - дізнаєтесь зі статті.

Технічні характеристики процесора

Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy – це розігнана версія чіпсету Qualcomm для смартфонів, створена виключно для Samsung. Компанія оснастила ним нову лінійку Galaxy S23. Основні характеристики:

 • процес - 4 нм;

 • архітектура - 1 ядро Cortex-X3 з частотою 3,36 ГГц, 4 Cortex-A715 на 2,8 ГГц, 3 Cortex-A510 на 2 ГГц;

 • тип процесора - Qualcomm Kryo;

 • тактова частота GPU - 719 МГц;

 • графічний процесор - Qualcomm Adreno 740

 • оперативна пам'ять - LPDDR5x;

 • швидкість ОЗУ - 4200 МГц.

За твердженням Qualcomm це найшвидший Snapdragon. Він також заощаджує енергію, оптимізує час автономної роботи, допомагає користувачам покращити досвід взаємодії зі смартфоном.

Особливості Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy

Потужний чіпсет має більш високу тактову частоту для центрального і графічного процесорів. Це дає значне збільшення продуктивності, а також:

 1. Зберігає енергію. Порівняно зі стандартною версією процесора економія сягає 40%.

 2. Надає функції штучного інтелекту. Технологія покращує кожну деталь на фото, пригнічує відлуння та шуми під час розмов, захищає конфіденційність.

 3. Забезпечує Wi-Fi 7 із швидкістю завантаження 5,8 Гбіт/с. Доступ відбувається із малою затримкою.

 4. Дозволяє підтримувати трасування променів. Аналогічно ефектам, раніше доступним лише на ПК, можна спостерігати яскраві та реалістичні зображення в іграх.

 5. Забезпечує згладжену графіку. Програми обробляються швидко та плавно.

Завдяки новому процесору S23 підтримує 2 сім-карти 5-го покоління зв'язку одночасно. Для швидкого та безпечного онлайн-з'єднання чіп оснащений системою Snapdragon X70 5G Modem-RF на основі ІІ. Це дозволяє смартфонам Samsung бути попереду конкурентів.

Переваги зйомки Galaxy S23

Флагмани Samsung стали першими смартфонами, які використовують переваги когнітивного штучного інтелекту. Це підрозділ ІІ, який глибше взаємодіє зі світом, адаптується до умов, що змінюються, приймає усвідомлені рішення на підставі контексту та досвіду. Cognitive AI прагне як обробляти дані і виконувати завдання, а й навчатися, аналізувати, формувати висновки, взаємодіяти з користувачем найприроднішим чином.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм