Зелена карта для біженців тепер буде ще доступнішою
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Зелена карта для біженців тепер буде ще доступнішою

Зелена карта для біженців тепер буде ще доступнішою
Джерело:  online.ua

Для тих, хто має намір перебувати за кордоном, Зелена карта є одним з найважливіших документів. Для українських біженців поліс надає можливість здійснювати безпечний перетин кордону та їздити дорогами країн Європейського Союзу.

Тепер процес оформлення став ще зручнішим завдяки впровадженню онлайн оформлення — розглянемо особливості процесу у цій статті.

Зелена карта в Україні: як працює страхування

Зелена карта є міжнародним страховим документом, який підтверджує наявність страхового покриття шкоди, заподіяної стороннім особам внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Вона забезпечує водіїв фінансовим захистом у разі аварій, а також сприяє полегшенню взаємодії з правоохоронними органами. Зелена карта є обов'язковою для всіх транспортних засобів, що перетинають кордони країн ЄС.

В Україні зелена карта онлайн, за рекомендаціями Дмитра Соколова на сайті Файненс юа, є особливо важливою для біженців, які шукають захисту та нового життя в інших країнах. Безпека на дорозі та дотримання законів є важливими аспектами успішного інтегрування.

Зелена карта: ціна та онлайн оформлення

Наразі у всіх, хто планує виїхати з України, є можливість зручно та швидко оформити необхідний документ онлайн без необхідності відвідувати страхову компанію особисто.

Онлайн оформлення Зеленої карти дозволяє біженцям зробити це зручно та ефективно. Вони можуть відвідати сайт страхової компанії, заповнити необхідну інформацію та оплатити поліс онлайн — все це значно скорочує час отримання документа.

Щоб оформити страховку, потрібно всього два документи: техпаспорт на авто і документ для ідентифікації водія (право водія, закордонний паспорт, паспорт України або ID-карту).

Вартість Зеленої карти в Україні залежить від терміну дії, місця призначення і типу транспортного засобу.

Що покриває ЗК?

Зелена карта покриває збитки, завдані третім особам за кордоном, але не поширюється на винуватця ДТП. Умовно кажучи, якщо ви випадково в'їдете на перехресті в чиюсь машину, ваша страхова виплачуватиме гроші саме йому, а не вам. Ремонтувати свій автомобіль і лікуватися вам доведеться власним коштом.

МТСБУ: перевірка поліса на дійсність

Експерт Head of Insurance Дмитро Соколов рекомендує перевірити справжність та коректність внесеної інформації у страховому полісі. Це можна зробити самостійно на офіційному сайті МТСБУ у розділі «Зелена картка».

  • за номером авто;

  • за номером поліса.

Оформлення Зеленої карти є необхідною умовою для безпечного та комфортного водіння за кордоном. Однак, щоб отримати максимальний страховий захист, необхідно вибрати надійну страхову компанію та ретельно вивчити умови страхування.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм