«Розумний» годинник: кому варто придивитися до аксесуара?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

«Розумний» годинник: кому варто придивитися до аксесуара?

«Розумний» годинник: кому варто придивитися до аксесуара?
Джерело:  online.ua

Смарт-годинник – не такий популярний цифровий аксесуар, як смартфон, але з кожним роком кількість власників цього пристрою невпинно зростає. На підтвердження цих слів достатньо подивитися на асортименти моделей в актуальному каталозі: https://comfy.ua/smart-watches/. Кому все ж таки варто придивитися до «розумного» годинника, і для яких цілей їх взагалі використовують?

Хто користується годинником?

Аудиторію користувачів смарт-годинником можна умовно поділити на три великі групи:

  • спортсмени

  • бізнесмени

  • власники iPhone та смартфонів на Android

Зрозуміло, є багато користувачів, які не потрапляють у ці три групи, але свій повний потенціал аксесуари розкривають саме в руках людей, які захоплюються фітнесом, які ведуть ділові переговори, а також інтегрують пристрої в одну цифрову екосистему з iPhone або Android.

Фітнес та спорт

Функціонал пристрою може відрізнятися залежно від моделі, тому вибирайте годинник, що відповідає вашому стилю та звичкам.

Як правило, пристрій стежить за пульсом – це зручно для тих, хто проводить тренування, особливо кардіо, коли важливо підтримувати певний темп тренувань. Смарт-годинник, як і фітнес-браслет, може нагадувати про початок тренувань. Також деякі моделі стежать за якістю та режимами сну. Будильник є практично в кожній моделі.

Дзвінки, повідомлення, оплата

Навіть якщо ви не є прихильником ЗОЖ, смарт-годинник стане надійним помічником у щоденних справах. Вони може бути інтегрована система безконтактної оплати. За умови синхронізації з мобільним пристроєм годинник буде сповіщати вас про нові повідомлення в чатах, оповіщення в соціальних мережах і дзвінки.
Залежно від моделі та рівня синхронізації за допомогою смарт-годинника можна керувати й іншими системами смартфонів, включаючи камеру або плеєр.

А кому не підійдуть?

З іншого боку, годинник - це не універсальний пристрій. Не всім вони підійдуть. Наприклад, вас можуть дратувати повідомлення про повідомлення в чатах, які будуть вібрувати ще й на зап'ясті. Фітнес-функції не змусять вас тренуватися самі по собі – якщо у вас немає мотивації тренуватися, то годинник вам не допоможе. Не виключено, що деякими функціями ви так і не користуватиметеся.

Нарешті, один з головних мінусів полягає в тому, що гаджети потрібно заряджати, і нехай вони не розряджаються дуже швидко, за рівнем заряду все ж таки доведеться стежити.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм