Чому ігрові ноутбуки сьогодні у тренді
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Чому ігрові ноутбуки сьогодні у тренді

Чому ігрові ноутбуки сьогодні у тренді
Джерело:  online.ua

Компанія Schenker випустила серію ігрових лептопів XMG APEX, які представлені двома моделями з дисплеями 15,6 та 17 дюймів. У максимальній модифікації пристроїв використовується відеокарта GeForce RTX 4060 і 64 ГБ оперативної пам'яті DDR5-4800. Останнім часом ігрові ноутбуки завойовують дедалі більшу популярність у користувачів. Розглянемо основні чинники, які виводять цю техніку тренди.

Потужний процесор

Один із важливих показників, що впливають на те, чи «потягне» ноутбук гру і чи зможе працювати без зависань. Мінімальна вимога для геймерських лептопів – 4, а краще 8 ядер. На піку затребуваності рішення від Intel та AMD. Висока тактова частота ігрового ноутбука дозволяє пристрою справлятися з одночасним виконанням різних завдань.

Тривалість роботи

Навіть прості ігри здатні швидко посадити акумулятор ноутбука, що не зовсім комфортно для людей, які не мають можливості підключити гаджет до розетки. Для моделей геймерів характерна підвищена автономність. Вони здатні не розряджатися протягом 10-20 годин активних ігор. Надійні блоки живлення, що входять до комплектації, захищають техніку від перегріву під час сильних навантажень.

Продуктивна відеокарта

Від цієї комплектуючої залежить якість зображення на екрані та деталізація зображення. Без хорошої відеокарти навіть потужний процесор не зможе правильно відображати графіку, яка є основою сучасних комп'ютерних ігор. Одним з найкращих варіантів вважається NVIDIA GeForce GTX 1080 та старші побратими.

Місткий жорсткий диск

Оскільки ігри багато важать, виробники випускають геймерські лептопи з достатнім обсягом накопичувача. На таких пристроях він у середньому дорівнює 1 ТБ. Цей показник важливий як любителів пограти як реального часу, так тих, кому потрібен великий обсяг пам'яті для особистих файлів.

Охолодження техніки

При активній експлуатації ноутбуки швидко перегріваються, що може викликати їхнє раптове відключення або поломку. Геймерські моделі оснащуються потужними вентиляторами, спеціальними тепловідведеннями, а також іншими компонентами, що зберігають лептоп холодним навіть під час затяжної битви.

Дизайн ноутбуків

Геймерським лептопам властива особлива естетика. Дизайн техніки виглядає стильно та робить її використання комфортним та приємним. Для ігрових ноутбуків характерні такі особливості:

Футуристичний стиль.

Незвичайні кольори корпусу, нестандартні форми та лінії, велика кількість радіаторних решіток вигідно виділяють ігрові лептопи від класичних моделей.

RGB підсвічування клавіатури. Вона виглядає привабливо і робить використання ноутбука приємнішим. Клавіатура з підсвічуванням здатна спростити ігровий процес, а також забезпечити зручність у нічний час.
Великий екран. Він позитивно впливає деталізацію гри. Для комфортного геймінгу підходять лептопи із діагоналлю дисплея від 15 дюймів.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм