Як підготуватися для виїзду за кордон на авто?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Як підготуватися для виїзду за кордон на авто?

Як підготуватися для виїзду за кордон на авто?
Джерело:  online.ua

Тривалі поїздки — це виклик навіть для водіїв зі стажем. Тому, перш ніж вирушити в поїздку за кордон на авто, важливо належним чином підготуватися. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти підготовки до виїзду на авто у тривалу подорож.

Як підготувати авто до тривалої подорожі

Перш ніж розпочати тривалу поїздку, необхідно впевнитися, що ваш автомобіль готовий до цього.

Перевірка технічного стану авто

Перш за все, вам слід відвідати автосервіс для повноцінної перевірки технічного стану авто. Переконайтеся, що всі системи, включаючи гальмівну, ходову частину та електрику, працюють належним чином. Також, перевірте рівень масла та інших рідин, а також стан гуми.

Технічне обслуговування

Заміна масла та фільтрів, перевірка гальмівної рідини та акумулятора — це тільки кілька етапів технічного обслуговування, які слід провести перед виїздом. Впевніться, що всі несправності виправлені та авто готове до інтенсивної експлуатації.

Додаткова підготовка авто до довгого маршруту

Якщо ви плануєте подолати значну відстань, розгляньте можливість встановлення додаткового обладнання, такого як додаткова багажна система чи додаткові дзеркала заднього виду для покращення видимості. Також, переконайтеся, що автомобіль оснащений запасним колесом та необхідним інструментарієм для аварійних випадків.

Що із речей взяти з собою в довгу дорогу

Підготовка до тривалої подорожі також включає у себе правильний вибір та пакування речей, які забезпечать комфорт та безпеку під час дороги.

Відповідний до клімату одяг

Правильно підібраний одяг це половина успіху поїздки. Врахуйте одяг, який забезпечить комфорт під час перебування у транзитних країнах, якщо ви будете пертинати кордон декількох із них.

Комплект засобів для догляду за авто під час подорожі (тряпки, склоочисник, тощо)

Звісно, від великих поломок автомобіля ви ніяк не застрахуєтесь. Однак деякі елементи, як запасне колесо, домкрат, запасні двірники, склоочисник тощо зможуть допомогти вам у скрутному становищі.

Необхідний запас продуктів та води

Пдобайте про те, щоб перекусу та води вистачило на весь час поїздки. Рекомендуємо купити їжу, яка не потребує приготування: наприклад, енергетичнв батончики.

Медикаменти

Приготуйте компактний медичний кіт, який включає аптечку першої допомоги, ліки, необхідні для вас та вашої сім'ї, а також документи про медичне страхування та контактні дані важливих служб у разі екстрених ситуацій.

Які документи потрібні для поїздки за кордон

Без підготовленої теки документів ваша поїздка може стати ризикованою. Впевніться, що ви маєте всі необхідні документи для безперешкодного перетину кордону.

Паспорт та віза (якщо їдете до країн, з якими в України не діє безвізовий режим)

Упевніться, що ваш паспорт дійсний протягом всієї подорожі та перевірте вимоги щодо візи в країнах, які ви збираєтеся відвідати.

Документи на авто

Не забудьте ваші водійські права та документи на автомобіль. Переконайтеся, що вони є дійсними для тих країн, які ви маєте намір відвідати.

Довідки про стан здоров’я (якщо є)

Якщо у вас є певні проблеми зі здоров’ям, важливо мати при собі відповідні медичні довідки.

Страхування

Також не забудьте оформити обов’язкове страхування на авто — зелену картку. Це поліс, схожий за принципом дії на автоцивілку, тільки працює за кордоном. Ви можете оформити зелену картку онлайн за декілька хвилин та потім розрдукувати її самостійно (наявність паперового поліса обов’язкова) або придбати “зеленку” в офісі страхової компанії.

Детальніше про ціни на зелену картку тут: https://oh.ua/ua/greencard/

Правильна підготовка до виїзду за кордон на авто визначає успіх вашої подорожі. Відповідальна підготовка автомобіля, правильний вибір спорядження та належно підготована документація зроблять вашу подорож безпечною та комфортною. Пам'ятайте про важливість планування та приємної вам поїздки!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?