Категорія
Психологія
Дата публікації

Про що говорити із дівчиною?

Джерело:  online.ua
Про що говорити із дівчиною?

Спілкування з дівчиною, яка подобається може стати випробуванням для багатьох хлопців. Як розпочати розмову з дівчиною, щоб зацікавити її? Це питання хвилює багатьох молодих людей. В епоху технологій та інтернету, молодь багато спілкується у соціальних мережах та за допомогою месенджерів. Навіть у такому спілкуванні, важливо справити гарне враження на опонента. Звичайні, найбанальніші фрази навряд чи викличуть у дівчини зворотну реакцію та інтерес. З чого розпочати розмову та які теми вибрати? Відповіді та кілька практичних порад можна знайти в інтернеті.

Теми для розмови з дівчиною у різних ситуаціях

Про що поговорити з дівчиною, зрозуміти які теми близькі? Для цього не потрібно бути екстрасенсом. Розпочати спілкування можна з оригінального, а головне правдивого компліменту. Цікаві теми для розмови:

 • Про уподобання у музиці/фільмах/книгах;

 • Про подорожі;

 • Про мрії;

 • Про цікаві факти;

 • Про хобі;

 • Про захоплення/плани на майбутнє.

Про що говорити з дівчиною в листуванні, представниці прекрасної статі часто віддають перевагу впевненим у собі чоловікам, а також розумним і позитивним хлопцям. Так що гарне почуття гумору може виявитися величезною перевагою для початку діалогу. Про що говорити з дівчиною на прогулянці у будь-якому людному місці – парк, кіно, кафе. Якщо дівчина погодилася піти з вами на прогулянку, можна поговорити з нею на такі теми:

 1. Де вона любить проводити вільний час?

 2. В яких місцях чи містах вона вже побувала?

 3. Хто в неї друзі?

 4. Які квіти їй подобаються?

 5. Яка пора року їй подобається найбільше?

Якщо ваша обраниця зацікавилася вами, про що говорити із дівчиною на першому побаченні. Перш, ніж запросити дівчину на побачення, варто продумати все до найменших дрібниць заздалегідь, де призначити зустріч, а також про що говоритимете. Є кілька негласних правил, щоб сподобатися дівчині і не варто їх порушувати:

 • Не бути дуже нав'язливим;

 • Не ставити занадто багато запитань;

 • Чи не мовчати тривалий час, потрібно шукати теми для розмови;

 • Вміти слухати співрозмовника, не перебивати;

 • Не глузувати з дівчини.

Варто всім своїм виглядом дати зрозуміти, що вам цікаво на побаченні, а також пам'ятайте: компліменти завжди згладять будь-яку незручну ситуацію.

Як правильно спілкуватися з дівчатами та викликати інтерес

Як правильно спілкуватися з дівчатами

Не обов'язково бути генієм, щоб знайти тему для розмови з дівчиною. Якщо хлопець уміє підтримати природну розмову на цікаву тему, цього вже достатньо, щоб зацікавити свою супутницю. Що потрібно робити та як правильно спілкуватися з дівчиною, щоб їй сподобатися? Трохи корисних порад:

 • Найчастіше взаємодійте та спілкуйтеся з подругами, колегами з роботи або навчання жіночої статі;

 • Будьте максимально доброзичливими та розслабленими, навіть якщо дівчина вам дуже подобається;

 • Щоб справити гарне враження на дівчину, вам як мінімум потрібно контролювати свою поведінку та стежити за гігієною;

 • Краще залишити серйозні та сумні теми для інших розмов.

Правильно спілкуватися з дівчиною, яка тобі подобається – це не так складно, як може здатися на перший погляд. Якщо ви дружите з дівчиною і вирішили запросити її на побачення, допоможи їй подивитися на тебе з іншого боку. Важливо бачити її реакцію на компліменти та дії з боку хлопця, якщо дівчина червоніє, бентежиться та посміхається, найімовірніше вона здогадується про симпатію. Для того, щоб сподобатися дівчині, можна увійти в коло її спілкування і подружитися з нею. Наприклад, записатися в гуртки та клуби, куди вона ходить, відвідувати різні заходи, на яких вона часто буває. Нехай вона звикне до вашої присутності, більше говоріть з дівчиною і самі не помітите, як станете друзями.

Правильно спілкуватися з дівчиною

Якщо мета - пробудити в ній серйозні почуття, потрібно проводити якнайбільше часу вдвох, це допоможе зосередитися один на одному. Головна причина, чому люди бояться відносин - це страх втрати себе, як особистості та постійне вдавання. Багато хто думає, що втратить близьких друзів, вільний час та особисті межі. Дуже важливо в такій ситуації тримати невелику відстань, щоб допомогти дівчині зрозуміти, що їй не варто боятися нових знайомств та стосунків.

Теми для розмови зі своєю обраницею, якщо ти не профі в цій справі, краще підібрати з нейтральних розряду — улюблений відпочинок, захоплення, робота. Можна спробувати викликати позитивні емоції у дівчини, ставлячи питання про її досягнення, якісь приємні спогади тощо. Кожен юнак повинен пам'ятати, що розмова при знайомстві та на побаченні – це різні речі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?