Творець Gumpert Apollo зробить нового рекордсмена Нюрбургринга
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Творець Gumpert Apollo зробить нового рекордсмена Нюрбургринга

Творець Gumpert Apollo зробить нового рекордсмена Нюрбургринга
Джерело:  Мотор.ru

Творець суперкара Gumpert Apollo Роланд Гумперт приступив до розробки нової моделі. Новинка, яка спробує встановити рекорд проходження кола на Нюрбургринзі, створюється спільно з гоночними колективами JAS Motorsport і Reiter Engineering, повідомляє  Мотор  з посиланням на GT Spirit.

Ніяких подробиць про новий суперкар, створенням якого займається Гумперт, поки немає. Тим часом, компанія, заснована Роландом - Gumpert Sportwagenmanufaktur GmbH - була перейменована новими власниками в Apollo Automobil GmbH і також готує до дебюту нову модель, повідомляє World Car Fans.

Новинка Apollo Automobil GmbH поки носить заводську назву Arrow. Вона буде представлена ​​11 січня, а перший публічний показ суперкара намічений на березневий автосалон в Женеві.

Новим власником екс-Gumpert Sportwagenmanufaktur GmbH є китайський холдинг Consolidated Ideal TeamVenture. Він же в травні 2015 року купив італійського виробника спорткарів De Tomaso.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм