Тюнінг-ательє Vilner представило доопрацьований MINI R57 (12 фото)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Тюнінг-ательє Vilner представило доопрацьований MINI R57 (12 фото)

Тюнінг-ательє Vilner представило доопрацьований MINI R57 (12 фото)

Співробітники Vilner представили ексцентричний MINI R57, який був створений під замовлення для юної актриси Tyan Lynn. У дизайні салону авто чітко проглядається космічна тематика: як у кольорах, так і у використаних матеріалах.
На перший погляд автомобіль виглядає досить стандартно, проте після декількох секунд найближчого знайомства зникають всі сумніви: це реальний витвір мистецтва.
У цьому авто інтер'єр, сповнений делікатними дрібницями, набагато важливіше зовнішнього дизайну. Деякі його елементи, як, наприклад, невеликі кнопки під спідометром, були виконані з чистого золота, а інші вироби типу металевих планок позаду сидінь були вкриті його тонким шаром. Вся вирізка й гравірування на значках та інших деталях були зроблені вручну.
Найкрасивіші елементи інтер'єру - рульове колесо і приладова панель. Їх поверхня вкрита 25 шарами фарби і лаку, що і створює специфічний космічний ефект. Головними матеріалами для оббивки послужила шкіра і алькантара фіолетового і синього кольорів. Ці досить темні кольори як не можна краще поєднуються з окантовкою і білим кольором автомобіля, роблячи цю MINI R57 однією з найоригінальніших моделей марки.
Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм