У Детройті представлений оновлений кросовер GMC Acadia (5 фото)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

У Детройті представлений оновлений кросовер GMC Acadia (5 фото)

У Детройті представлений оновлений кросовер GMC Acadia (5 фото)
Джерело:  Мотор.ru

Американська компанія GMC на автосалоні в Детройті продемонструвала нове покоління кросовера Acadia. Завдяки застосуванню в конструкції полегшених матеріалів споряджена маса моделі зменшилася на 317,5 кілограма в порівнянні з попередником - до 1794 кілограмів, пише Мотор.

Оновлений кросовер став коротше на 182 мм, вже на 90 мм і нижче на 100 мм. Розмір колісної бази скоротився на 162,5 міліметра. Модель більше не пропонуватиметься в восьмимісний версії - для замовлення доступний тільки семимісцевий варіант.

У лінійку двигунів увійшли 2,5-літровий 194-сильний мотор, а також 3,6-літровий агрегат V6 потужністю 310 кінських сил. Обидва двигуни працюють в парі з шестиступінчастим «автоматом».


За замовчуванням кросовер є передньопривідним, повний привід доступний за додаткову плату. Також на ринку буде представлена особлива повнопривідна версія All Terrain, що володіє поліпшеними позашляховими характеристиками.

В якості опціонального оснащення для GMC Acadia доступні система екстреного гальмування і стеження за дорожньою розміткою, автоматичний паркувальник, камера кругового огляду і система автоматичного управління дальнім світлом.

Продажі GMC Acadia 2017 модельного року почнуться в США цієї весни. Ціна поки не оголошена.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм