У мережі висміяли ремонт доріг в Криму: опубліковано фото і відео
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

У мережі висміяли ремонт доріг в Криму: опубліковано фото і відео

У мережі висміяли ремонт доріг в Криму: опубліковано фото і відео
Джерело:  online.ua

Кримський активіст Олександр Таліпов показав, як в окупованому Криму з грубими порушеннями йде ремонт ділянки автомобільної дороги Сімферополь - Феодосія Р-23 між селами Роднікі і Радісне.
Як повідомляє ONLINE.UA, дорожні служби виконують ремонт з грубим порушенням законодавства. Замість укладання подушки щебенем підрядник засипає розриті ями сумішшю з глини, що в майбутньому може призвести до трагедії на дорозі.
Таліпов розмістив в YouTube відео ремонту дороги і заявив, що "зазначені на відео порушення приведуть до передчасного виходу з ладу дорожнього полотна і в подальшому аварійних ситуацій на дорозі".


ДИВІТЬСЯУ мережі показали, за що Путін може повісити кримських чиновників: з'явилися фото
У коментарях до відео користувачі YouTube висловили свої думки про "ремонт".
"Це г * вно Путіна, присипане камінням з неба!", - написала Олена Чером.
"А ось і каміння з неба", - зазначив Владислав Курмаз.
Користувач Олександр Вікторов нагадав про дві біди Росії: "Так це ж передові російські технології, недарма ж Росія здавна славиться дурнями і дорогами!"
ЧИТАЙТЕ: Не Кримом єдиним: в США натякнули Росії на право Німеччини анексувати Калінінград
Інші читачі відзначили, що в Росії жахливі дороги в багатьох регіонах.
"Дороги всюди як або після бомбардування або ніби через п'ять років після ВВВ, коли з підірваною економікою країна намагається якось полагодити дороги тим, що можна в найкоротші терміни добути, виготовити і прокласти як тимчасові покриття... У мене таке відчуття, що скоро на асфальтованих дорогах буде гірше пересуватися, ніж на ґрунтовках і зимниках", - написав Балдуїн.
Як раніше повідомляв ONLINE.UA, в мережі посміялися над втечею кримського кота від солдата Путіна.


Фото - primechaniya.ruЗалишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм