У США представили найшвидший серійний автомобіль у світі: з'явилося відео
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

У США представили найшвидший серійний автомобіль у світі: з'явилося відео

У США представили найшвидший серійний автомобіль у світі: з'явилося відео
Джерело:  popmech.ru

У США представили автомобіль Dodge Challenger SRT Demon, який став найшвидшим у світі серійним автомобілем з розгону – швидкість в 97 км/год машина набирає за рекордні 2,3 секунди.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на "Популярную механику".

"Challenger SRT Demon долає значну для американців відстань у чверть милі (402 метри) всього за 9,65 секунди, розвиваючи швидкість 225 км/год, а це ще один рекорд для серійних автомобілів", - йдеться в повідомленні.

При цьому під час розгону авто набуває рекордного прискорення в 1,8 g. До того ж, "Демон" став першим у світі серійним автомобілем, який при старті з місця відриває передні колеса від землі і на двох колесах проїжджає 89 сантиметрів - це досягнення потрапило до Книги рекордів Гіннесса.

Читайте також: Українська армія взяла на озброєння нову бронемашину: з'явилися фото і відео

Dodge Challenger SRT Demon буде випущений в кількості 3300 екземплярів, 300 з яких призначені для Канади, а решта 3000 — для США. Ціна не перевищить 100 тисяч доларів, при цьому на автомобіль буде діяти звичайна заводська гарантія на три роки або 36 тисяч миль, а також п'ятирічна гарантія на силову установку, причому власника не позбавлять гарантії навіть при участі в драг-рейсингу.

Як повідомляв ONLINE.UA раніше в Норвегії представили унікальні боєприпаси, призначені для стрільби під водою.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм