Volvo и Microsoft впровадили в авто дистанційне голосове управління (відео)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Volvo и Microsoft впровадили в авто дистанційне голосове управління (відео)

Volvo и Microsoft впровадили в авто дистанційне голосове управління (відео)
Джерело:  Автоцентр

Компанія Volvo спільно з Microsoft розробила пристрій-браслет, який дозволяє власникові розмовляти зі своїм автомобілем, пише АвтоЦентр.


Завдяки портативному пристрою Microsoft Band 2 і мобільному додатку Volvo on Call вони зможуть повідомляти автомобілю різні інструкції, наприклад, налаштувати систему навігації, включити обігрівач салону, заблокувати дверні замки, включити миготливі аварійні сигнали або звуковий сигнал.


«Впроваджуючи новітні технології з використанням найбільш оптимальних і вигідних для користувачів методів, Volvo прагне зробити процес взаємодії користувача з автомобілем максимально легким і зручним. Пропонуючи голосове управління, ми робимо лише перший крок в області застосування функцій цифрових помічників», - говорить Томас Мюллер, віце-президент з розробки електронних, електричних систем і рішень з використанням технологій електрифікації Volvo Car Group.
Нова технологія для керування автомобілями Volvo за допомогою голосових команд з використанням Microsoft Band 2 буде запропонована клієнтам на ринках, де доступна послуга Volvo on Call, починаючи з весни 2016 року.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм