Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Тельцям на початку року
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Тельцям на початку року

Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Тельцям на початку року
Джерело:  online.ua

Січень – перший місяць року Тигра, який має примхливий характер. Тому на Тельців, як і на інші знаки гороскопу, чекають важливі події в житті – як позитивні так і негативні. Гід Онлайн підготував гороскоп для Тельця на січень 2022 — чого представникам цього знаку зодіаку чекати на початку року.

Гороскоп для Тельця на січень 2022

Фото: unsplash.com

Почати слід з того, що перший місяць 2022 року для Тельців буде насиченим на різноманітні події. Січень відкриє немало перспектив для представників цього знаку зодіаку, адже весь місяць Венера буде знаходитися в сузір’ї Козорога. Проте чи зможуть вони скористуватися цими можливостями – залежить вже від самих Тельців.

Зміни можуть стосуватися пошуку нового місця роботи, налагодження відносин з протилежною статтю та появи нових захоплень. Також є висока ймовірність що Тельці зможуть з користю провести час в іншій країні, де вони не тільки зарядяться позитивними емоціями, а й познайомляться з іншою культурою.

Отримання нових знань та досвіду сприятливо позначаться на розвитку особистості Тельців, можливо вони захочуть спробувати себе в якомусь новому виді діяльності. Також буде чимало цікавих зустрічей з близькими родичами та друзями, особливо у першій половині місяця.

В останній декаді місяця Тельців чекають короткострокові відрядження по роботі, які стануть поштовхом для створення перспективних ділових зв'язків. Не дивлячись на це, фінансова ситуація у Тельців може дещо погіршитися, адже січень буде пов'язаний з суттєвими та терміновими витратами грошей.

Гороскоп здоров’я для Тельця на січень 2022

Фото: unsplash.com

У січні 2022 року зірки не дадуть Тельцям приводів для занепокоєння про своє самопочуття. Навпаки, положення планет сприятиме зміцненню імунітету та дасть можливість позбутися багатьох хронічних недуг. Проте не слід забувати про правильне харчування, дотримання правил здорового способу життя та позитивний настрій.

У цей період Тельцям потрібно більше звертати увагу на стан горла (мигдалини, щитовидна залоза), а також слідкувати за своєю дихальною системою. Старайтеся не переохолоджуватися, позбавтеся такої шкідливої звички, як куріння. Можливі також деякі проблеми з шлунково-кишковим трактом. Щоб їх попередити, постарайтесь змінити своє меню та відмовтеся від фастфуду.

На початку року зростає ризик травмуватися. Тому старайтеся бути обережним при заняттях активними зимовими видами спорту, наприклад, при їзді на лижах. Проте, щоб бути у гарній формі, від занять спортом відмовлятися у жодному разі не слід.

Гороскоп для Тельця на січень 2022: любов та сім’я

Фото: unsplash.com

Зірки у січні 2022 року дадуть Тельцям знак, що потрібно переходити на новий рівень стосунків зі своєю другою половиною, або ж, навпаки, завершити безперспективні відносини. Прийняття такого важливого рішення принесе відчуття полегшення. Проте не потрібно стрімголов кидатися у нові стосунки, якщо попередні були розірвані – слід бути обачним та не поспішати.

Існує велика ймовірність, що у життя Тельців повернеться людина з минулого. Якщо вона захоче відновити стосунки, а ви вирішите відповісти взаємністю, слід дочекатися доки Венера стане директною – буде рухатися у прямому положенні. Це станеться ближче до кінця січня. Поки що не потрібно поспішати, адже швидко прийняте та необдумане рішення може принести чимало нових проблем.

Поради для Тельця на січень 2022

  • Старайтеся уважніше ставитися до інтересів оточуючих. Наприкінці січня може виникнути бажання активно відстоювати свою думку, що призведе до конфліктних ситуацій з оточуючими.

  • Не женіться за надмірними задоволеннями та не потурайте капризам. Це може стати причиною значних фінансових розтрат, проблем зі здоров’ям та сварок з рідними та близькими.

  • Сконцентруйтеся на першочергових справах та не розпорошуйтеся на дрібниці, витрачайте свою енергію помірно та обдумано. Тільки так ви доб’єтеся успіху та зможете розраховувати на підвищення по кар’єрній драбині.

  • Слід стримувати свою гординю та егоїзм, не варто братися за всі справи підряд. Краще розплануйте календар на січень, та виконуйте поставлені перед собою задачі планомірно. Не піддавайтеся на сентименти та не йдіть на поводу у оточуючих.

  • Скористуйтеся припливом енергії з користю. Цей період буде оптимальним для того, щоб зайнятися самоаналізом та розібратися в собі та у особистих відносинах. Ви зможете вирішити, що для вас важливе, а що другорядне.

  • Друга половина січня добре підходить для того, щоб вирішити давній конфлікт з родичами чи знайомими, прийти до порозуміння у складній ситуації. Скоріш за все, ви усвідомите, що причиною для сварки був якийсь дріб’язок.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм