ТОП-8 ворожінь в ніч на Андрія Первозванного
Категорія
Відносини
Дата публікації

ТОП-8 ворожінь в ніч на Андрія Первозванного

ТОП-8 ворожінь в ніч на Андрія Первозванного
Джерело:  online.ua

13 грудня 2016 роки ми відзначаємо День святого апостола Андрія Первозванного, а щоночі з 12 на 13 грудня наші бабусі і прабабусі збиралися, щоб поворожити.


Lady.ONLINE.UA пропонує вам кілька найпопулярніших способів поворожити, але радить поставитися до цього - як до веселої гри.


1. Сховайте під подушкою мішечок з 12 папірцями. На 11 напишіть чоловічі імена, а 12 залиште порожній. Яке ім'я вранці витягннте - так і зватимуть вашого обранця або майбутнього кавалера.


2. Наші бабусі вивішували за вікно рушник і примовляли: «Суджений-ряджений, прийди і утрися!» Якщо вранці рушник було вологим - очікувалося весілля, ні - ще в дівках ходити.


3. Налийте в чарку води, опустіть туди персня і виставте на мороз. Вранці огляньте чарку: скільки буде горбків, стільки буде й синків, а скільки ямок - стільки дочок.


4. Сховайте під подушку чотирьох королів і скажіть: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той приснись мені у сні». Обранець присниться в образі короля.


5. Сховайте під мамине ліжко сковорідку і скажіть: «Суджений-ряджений, приходь до тещі млинці їсти!» Вранці запитайте у мами, хто приснився.


6. Під своє ліжко сховайте миску з водою і солому. Вам має наснитися обранець, який переводить через міст.


7. Спаліть на тарілці зім'ятий аркуш паперу. Запаліть свічку і по тіні, утвореній попелом, визначте свою долю. Якщо з'являться обриси замку, будівлі - до вінчання.


8. Візьміть свій гребінь і розчешіться, при цьому примовляючи: «Суджений-ряджений, причеши мені голову». Уві сні побачите майбутнього чоловіка.


Веселого вам ворожіння і щастя в особистому житті!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм