Вдалий початок. Яким знакам зодіаку пощастить у січні 2022 року
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Вдалий початок. Яким знакам зодіаку пощастить у січні 2022 року

Вдалий початок. Яким знакам зодіаку пощастить у січні 2022 року
Джерело:  online.ua

2022 рік буде роком Чорного Водяного Тигра. Цей звір має своїх любимчиків – деяким знакам зодіаку почне щастити вже з самого першого місяця року. Успіх стосуватиметься різних сфер – кар’єри, бізнесу, особистого життя, матеріальної забезпеченості. Гід Онлайн склав прогноз для знаків зодіаку, яким найбільше пощастить у січні 2022 року – гороскоп для щасливчиків.

Гороскоп на січень 2022 - Козоріг

Фото: pexels.com

Для Козорогів початок 2022 року принесе успіх як мінімум у двох сферах – у амурних справах та у фінансовому прибутку. Це зумовлено тим, що Венера знаходитиметься у сузір’ї Козерога. Ближче до кінця січня для представників цього знаку зодіаку будуть «відкриті всі двері», їм залишатиметься тільки скористатися наданими долею можливостями.

Січень буде сприятливим для початку нової справи, розширення вже існуючого бізнесу або довгоочікуваного підвищення на роботі. Головне не відмовлятися від пропозицій, особливо якщо вони надходять від друзів чи добре знайомих людей – певна доля ризику Козерогам не завадить, а навпаки, допоможе досягнути нових висот.

Те ж саме стосується і знайомств з протилежною статтю – навіть якщо ці стосунки ні до чого серйозного не приведуть, вони залишать по собі приємні спогади. Та при вдалому збігу обставин вони можуть стати «трампліном» до щасливого сімейного життя. Варто тільки проявити наполегливість.

Гороскоп на січень 2022 - Рак

Фото: pexels.com

Січень дасть Ракам змогу переглянути своє відношення до людей, які їх оточують. Так наприклад, люди, які почали віддалятися, несподівано дадуть про себе знати, причому зроблять це найкращим чином. А от ті, хто пліткує за спиною у Раків та плете інтриги через заздрощі, нарешті, відкриють своє справжнє обличчя.

Також Ракам на початку року випаде можливість встановити нові контакти, деякі з яких виявляться надзвичайно корисними у майбутньому. Головне – не триматися за спілкування та стосунки з людьми, які того не варті, та вміти їх вчасно відпускати. Справжні друзі при цьому, звісно, нікуди не дінуться.

Січень буде сприятливим для Раків й у плані особистого життя. Дуже ймовірно, що існуючі стосунки зі стадії флірту перейдуть на новий, більш серйозний рівень. Можливо, ви нарешті переберетесь жити до своєї коханої людини, а можливо й таке, що від неї прийде пропозиція укласти шлюб.

Гороскоп на січень 2022 - Скорпіон

Фото: unsplash.com

Скорпіони у січні будуть у центрі уваги, що позитивно відобразиться на їх самооцінці. Представники цього знаку зодіаку отримуватимуть безліч компліментів, подарунків та цікавих пропозицій (часом зовсім неочікуваних). Є велика ймовірність, що вони, нарешті, отримають освідчення в коханні, якого так довго чекали.

«Січневому» успіху Скорпіонів сприятиме ще й гарне самопочуття – на відміну від інших знаків зодіаку, вони в перші дні нового року будуть дуже жвавими та зможуть проявити себе у безлічі справ – як на роботі, так і вирішенні особистих справ. Та головне – не зазнаватися й не нахабніти, адже життя смугасте, як і символ 2022 року – Тигр.

Гороскоп на січень 2022 - Телець

Фото: unsplash.com

Тельці – ще одні щасливчики січня 2022. Зірки нададуть їм безліч можливостей для самовираження. Цілком можливо, що представники цього знаку зодіаку знайдуть настільки цікаве хобі, що воно стане для них новою справою всього життя. Виходячи з цього, особливо успішним місяць буде для Тельців творчих професій.

Також Тельці отримуватимуть натхнення від дітей та сім’ї. Але для того, щоб уникнути конфліктних ситуацій з рідними, їм доведеться стримувати своє роздратування, особливо якщо це через якийсь дріб’язок, що насправді не вартий уваги.

Гороскоп на січень 2022 - Водолій

Фото: pexels.com

Завершують низку знаків, яким щаститиме у січні 2022 року, Водолії. Зірки для них складуться таким чином, щоб дати їм змогу вони продемонструвати свої таланти та професійні навички, виклавшись при цьому на всі сто відсотків.

Водолії також зможуть проявити свою винахідливість, і креативність, що також допоможе їм у вирішенні справ. А ще Водолії будуть сповнені нових ідей, завдяки чому знайдуть чимало однодумців.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм