Як назвати дитину — популярні імена для дівчаток і хлопчиків та їх значення
Категорія
Імена
Дата публікації

Як назвати дитину — популярні імена для дівчаток і хлопчиків та їх значення

Як назвати дитину — популярні імена для дівчаток і хлопчиків та їх значення
Джерело:  online.ua

Ім'я людини нерозривно пов'язане з його характером, темпераментом, харизмою. Недарма багато батьків, перш ніж дати ім'я своїй дитині, часто стають перед непростим вибором: як серед величезної кількості імен вибрати саме те, що найбільше підійде синові чи доньці. Гід Онлайн підібрав найпопулярніші імена для дівчаток і хлопчиків у 2021 році і розповідає про їх значення.

Ще з давніх часів вибору імені надавали дуже велике значення. Вважалося, що від обраного імені залежить людська доля. Отже, які існують гарні імена.

Як назвати дівчинку в 2021 році?

Фото: envato.com

Якщо ви думаєте про те, як вибрати ім'я дівчинці, то популярні імена сьогодні - це Дарина, Софія, Єлизавета, Поліна. Дамо коротку характеристику кожному імені.

Значення імені Дарина

Дарини зазвичай дуже жваві, і в колективі часто командують своїми однолітками. Даші не люблять самотності, вважають за краще галасливі веселі ігри. Вдома Даша буде маминою помічницею по господарству, проте любов до домашньої роботи проявиться у неї не в ранньому дитинстві, а трохи пізніше.

Акуратність - одна з основних рис дівчинки з ім'ям Дарина. Її зовнішній вигляд завжди охайний, а в кімнаті - ідеальний порядок. У школі Даша вчиться непогано, але їй не вистачає посидючості. Дарини - вправні майстрині у всіх сферах.

Значення імені Софія

Софії - дівчатка ласкаві та добрі. Вони можуть бути сором'язливі в незнайомому колективі, схильні не довіряти людям, але при цьому завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує. У навчанні і роботі нерідко добиваються успіхів.

Софії - прекрасні кулінарки, вміють приймати гостей. У спілкуванні з людьми дуже делікатні. Софії самостійні і всього намагаються домогтися самі, без сторонньої допомоги.

Значення імені Єлизавета

Єлизавета в ранньому дитинстві буде пустункою та капосницею. Але дорослі дівчата з таким ім'ям завжди прагнуть все встигнути, вони дуже цікаві особистості. Дуже контактні і легко знаходять друзів.

Лізи завжди намагаються здаватися краще для оточуючих, ніж вони є, оскільки їм здається, що їх недооцінюють. Вони непогано розбираються в психології, легко знаходять потрібний підхід до людей. Єлизавети хороші господині, дім та сім'я мають для них завжди першорядне значення.

Значення імені Поліна

Поліни доброзичливі і чуйні. Їм не властиве почуття заздрості, у них друзі завжди знайдуть співчуття і підтримку.

Поліни надійні і сумлінні, беруться за будь-яку роботу. Вони частіше не прагнуть робити кар'єру і просуватися по службі, для них важливіше сім'я і діти. Дітям вони приділяють майже весь вільний час і є чудовими мамами.

Як назвати хлопчика в 2021 році?

 Фото: unsplash.com

Якщо ви хочете вибрати ім'я хлопчикові з найбільш популярних, то назвіть сина Олександр, Данило, Денис або Артем. Ми розповімо про психологічний портрет кожного з цих імен.

Значення імені Олександр

Олександри дуже наполегливі, йдуть до кінця до поставленої мети і нерідко досягають успіху. У дитячому віці Саші не відрізняються міцним здоров'ям, але загартовування і спорт йдуть їм на користь як нікому.

У колективі нерідко займають лідируючі позиції, вміють керувати людьми. Як батьки, Олександри дуже дбайливі і уважні.

Значення імені Данило

Данили в дитинстві зазвичай спокійні й добрі. Найбільше прив'язані до матері. Вони товариські, мають багато друзів, щирі і не злопам'ятні. Люблять рухливі ігри.

Дані бувають запальні, коли стикаються з несправедливістю і неправдою. Однак дуже швидко відходять. Люблять проводити час на природі, часто захоплюються риболовлею і полюванням. Хлопчики з таким ім'ям не вибагливі - їм легко догодити.
Данило-батько буде із задоволенням проводити час зі своїми дітьми.

Значення імені Денис

Дениси завжди товариські, навколо них багато друзів-приятелів. Люблять тварин, є вірними друзями всіх бездомних собак і кішок, готові поділитися з ними останнім бутербродом.

Дениси вельми непогано навчаються в школі, але у них страждає посидючість. Однак у міру дорослішання, Дениси стають більш уважними. Часто мають непересічні здібності, завжди домагаються успіху в справах. Є улюбленцями фортуни. Люблять настояти на своєму, бувають надмірно нав'язливі.

Значення імені Артем

Артеми в дитинстві часто схильні до застуд. У школі вчаться рівно, будьте впевнені, що з учителями у вас ніколи не буде ніяких проблем.

Артеми спокійні, доброзичливі і товариські. Ніколи не нав'язують свою точку зору. Правда, через це іноді страждають.

Працьовиті, вміють тримати слово і зберігати чужі таємниці. Артеми - справжні господарі в будинку, роблять будь-яку домашню роботу. Дуже гостинні і люблять подорожувати.

Думаючи про те, як вибрати ім'я дитині, батьки керуються багатьма критеріями, але мають пам'ятати головне - ім'я має подобатися, викликати приємні емоції і бути милозвучним.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм