Lexus LFA отримав диски від Vossen Wheels (16 фото)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Lexus LFA отримав диски від Vossen Wheels (16 фото)

Lexus LFA отримав диски від Vossen Wheels (16 фото)

Lexus LFA - хороший японський суперкар, оснащений одним з найбільш вдало спроектованих десятициліндрових двигунів у світі. Справжній монстр під капотом LFA працює зі швидкістю 9000 обертів на хвилину. 4,8-літровий двигун, використаний в моделі Lexus LFA, був запозичений у боліда Toyota. Він неодноразово демонстрував себе на гонках Formula 1, перевершуючи характеристики багатьох аналогічних двигунів V10.
Крім прекрасних відчуттів від водіння Lexus LFA, критики відзначають його цікавий і оригінальний дизайн. Особливу увагу експерти приділяють великому задньому крилу, регульованому в міру прискорення прямо під час руху автомобіля. Унікальний дизайн примірника, описаного в нашій статті, доповнений деякими цікавими особливостями. Головною з них став сет прекрасних дисків від Vossen в бронзово-мідному забарвленні.
Не багато господарів по-справжньому дорогих авто люблять морочитися зі своїми «вихованцями» і їздити на них куди і коли завгодно. Однак цей Lexus демонструє протилежне: господар явно не дає йому порошитися в гаражі і отримує від водіння величезне задоволення. Про це ж говорить і одометр автомобіля, який наразі показує 55000 кілометрів.Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм