Як правильно підібрати настільну лампу
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Як правильно підібрати настільну лампу

Як правильно підібрати настільну лампу
Джерело:  online.ua

Як на столі керівника офісу, так і на парті школяра повинен бути важливий функціональний прилад - настільна лампа. Тільки правильно підібране освітлення може забезпечити нормальні умови для читання, письма, роботи з документами, збирання конструкторів, малювання та інших видів діяльності, в яких максимально задіяні органи зору. Сучасні настільні лед лампи представлені в широкому асортименті - відрізняються самі джерела світла, їх технічні характеристики, відрізняється форма світильників, їх розмір, спосіб управління. Яку настільну лампу краще купити, щоб забезпечити найбільш правильні умови роботи?

Світильники на світлодіодах: практичність, користь, економія

Серед усіх варіантів настільних ламп яскраво виділяються світлодіодні моделі. Такі світильники приваблюють низку переваг:

  • вони економічні, споживають в рази менше електроенергії, ніж аналоги на лампах розжарювання;

  • в них не потрібно постійно міняти лампочки - робочого ресурсу вистачить на кілька років;

  • світлодіоди не виділяють в атмосферу шкідливі речовини, вони безпечні і для людини, і для навколишнього середовища.

До того ж, асортимент світлодіодних настільних ламп дуже широкий і включає моделі на будь-який смак.

Якою має бути хороша настільна лампа

Потужність лампи повинна бути в середньому діапазоні - занадто тьмяне світло стане причиною перенапруги органів зору, занадто яскравий стане перешкодою роботі і також негативно позначиться на стані очей. Для діодних світильників оптимальним вважається показник в 5-8 Вт. Важливо правильно підібрати і колірну температуру світильника - холодне світло налаштовує на роботу, нейтральний - допомагає зосередитися, а ось теплий більше підійде не для роботи, а для відпочинку.

Наступний крок при виборі настільної лампи - вибір плафона. Він не повинен відкривати сам джерело світла - віддайте перевагу більш закритим моделям, що забезпечує напрямок променів безпосередньо на поверхню столу, а не в очі. Оптимальне рішення - плафон круглої, циліндричної або конусоподібної форми.

Матеріал корпусу - пластик, метал, скло. Кращим вибором стануть саме пластикові світильники - він не розіб'ються, що не нагріваються при тривалій роботі лампи, доступні в широкому розмаїтті кольорів і форм.

Настільна лампа повинна бути стійкою, надійно утримуватися на столі. Для зручності використання виберіть модель з можливістю регулювання напрямку світла, його яскравості, температури. Такі світильники можуть і для роботи служити, і як нічник використовуватися.

Якісну настільну лампу можна купити недорого - зовсім не обов'язково купувати дорогі ексклюзивні моделі. Лампа повинна допомагати в роботі і не викликати втоми очей. Нею має бути зручно і легко керувати. І про дизайн не забувайте - світильник частина інтер'єру і він повинен відповідати оформленню приміщення.

Повний асортимент настільних led ламп надано в інтернет магазині "Евросвет" на сайті evrosvet.com.ua

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм