Тест-драйв Mitsubishi Pajero: недооцінені можливості
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Тест-драйв Mitsubishi Pajero: недооцінені можливості

Тест-драйв Mitsubishi Pajero: недооцінені можливості
Джерело:  online.ua

Автомобільний світ визнає авто Mitsubishi Pajero як легенду. Але при цьому випуск нових моделей в 2020 році призвів до неоднозначних коментарів. Тому, якщо ви хочете купити цю машину і сумніваєтеся, варто копнути глибше. Компанія більшою мірою визнала власні помилки і випустила вже оновлену версію. До речі, в попередньому поколінні більшості цих проблем не було. У будь-якому випадку купити Мітсубісі Паджеро можна на сервісі OLX, де представлена велика кількість цікавих пропозицій.

Фари і освітлення

Раніше фари були більше розпізнавальним знаком, який виділяв автомобіль і показував його приналежність. Але питання дизайну і краси виявилось спірним при порівнянні з якістю і практичністю. Тобто тепер повернувся традиційний стиль з трикутником по центру і зменшеними «кривавими сльозами».

До того ж задня частина автомобіля залишилася як і раніше, що забезпечує зручне використання. Передня частина змінилася в оптиці, проте такі зміни стали корисні: противотуманки, бічне освітлення і індикатори повороту.

Дисплей на робочій панелі приладів

Внутрішні елементи машини теж викликали неоднозначну реакцію. Але при цьому існує зручна панель приладів, яка ґрунтується на дисплеї в 8 дюймів. Інформація, яка відображається тут, може подаватися в декількох основних видах: від класичного дизайну до похилих кілець по обидви боки екрану.

Водій може вибирати найбільш зручний варіант для себе, поєднуючи зручність, інформативність. До того ж тут використовуються спеціальні піктограми з попередженнями про небезпеку.

Салон і його особливості

Саме ці характеристики практично ніяк не змінилися. Передня частина у вигляді оновлених блоків мультимедіа та двоповерхової консолі з «автоматом» може викликати невдоволення, хоча до таких змін швидко звикаєш. А ось задня частина салону має абсолютну новинку — окрему вентиляцію з можливістю регулювання.

Багажник отримав електропривід для відкриття і закриття дверцят. А сенсорні датчики дозволяють відкривати його за помахом ноги, хоча знаходяться вони не в центрі, як було звично, а з боків.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм