Паризький Діснейленд — незабутня подорож для дітей та їхніх батьків
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Паризький Діснейленд — незабутня подорож для дітей та їхніх батьків

Паризький Діснейленд — незабутня подорож для дітей та їхніх батьків
Джерело:  online.ua

Існує багато місць, куди можна поїхати на відпочинок: розкішні пляжі Мальдівських островів, насичені екскурсії по Мексиці і так далі. Однак окремої згадки заслуговує тур в Диснейленд  Парижа. Відправитися в таку подорож мріють не тільки діти, але і багато дорослих. Тут можна як відмінно провести час, катаючись на атракціонах, так і відвідати велику кількість інших цікавих місць. Наприклад, крім основних атракціонів тут є "Диснеївське село" і поле для гри в гольф з 27 лунками.

Disney Village працює навіть після закриття основного парку, а скоротати час можна в різноманітних магазинах і ресторанах, на дискотеці або в кінотеатрі. Для зручності гостей тут також є автомобільна парковка і заклади для гри в боулінг.

Все це значно розширює можливості для чудового відпочинку, але без відвідування основного парку таку подорож не обходиться ніколи.

Що є в паризькому Діснейленді

Слід зауважити, що Disneyland умовно розділений на дві великі зони, в кожній з яких є свої розваги. Квитки слід купувати з урахуванням цього фактора, так як ви можете отримати або доступ до однієї з цих зон, або до обох відразу, що відбивається і на ціну вхідного квитка.

  • Перша зона - це Disneyland Park, де і знаходяться головні атракціони парку розваг. Всі вони розміщені в тематичних підзоні, яких налічується п'ять штук: Adventureland, Frontierland, Fantasyland, Discoveryland і Main Street USA.

  • Другий зоною є Walt Disney Studios Park. Тут теж багато атракціонів, але головна перевага - це можливість буквально зазирнути за лаштунки: подивитися на спецефекти, здивуватися талантам і майстерності каскадерів, а також багато іншого.

Де зупинитися в Disneyland Paris

На території парку розваг можна знайти велику кількість готелів різних цінових категорій і рівня обслуговування. Є як розкішні 5-зіркові готелі, так і більш демократичні за вартістю варіанти. Як правило, в ціну проживання вже включено вхідні квитки в Діснейленд.

Більш того, для гостей готелів парк розваг відкривається на 1-2 години раніше, в залежності від поточного графіка роботи. Це означає, що у вас і ваших дітей буде можливість покататися на атракціонах раніше інших відвідувачів - без довгих черг і нескінченного потоку бажаючих відвідати легендарний паризький парк розваг.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм