Літній відпочинок 2021: на які курорти летять українці
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Літній відпочинок 2021: на які курорти летять українці

Літній відпочинок 2021: на які курорти летять українці
Джерело:  online.ua

Туристична індустрія переживає непрості часи, але це літо може стати переломним. Говорити про повне відновлення попиту і відкритті всіх кордонів ще рано, але можливості для закордонного відпочинку «на морях» в українців все ж поступово з'являються.

Увага! Слідкуйте за актуальними змінами умов в'їзду в різні країни і епідеміологічною обстановкою в регіоні, куди ви летите. Деякі держави вимагають наявність свіжого ПЛР-тесту і / або сертифіката про вакцинацію, а також встановлюють інші обмеження для туристів.

Які країни готові прийняти гостей?

Поки члени ЄС, за рідкісним винятком, не поспішають приймати туристів, Туреччина і Єгипет, Болгарія, Греція і Чорногорія, Грузія і Кіпр задовольняють зростаючий попит на закордонний відпочинок.

Як відзначають представники туроператорів, незважаючи на непросту ситуацію з «третьою хвилею» пандемії, попит на путівки в останні місяці вже перевищив аналогічний попит в 2019 році, не кажучи вже про літо 2020.

Лідером споживчого рейтингу залишається Туреччина, яка самотужки приймає до 60-70% всіх українців, що їдуть відпочивати за кордон. Причому, для турецької сторони українці залишаються чи не найбільш бажаними гостями - з Європи зараз сюди майже не летять, так як в ЄС потрібно дотримуватися самоізоляцію після повернення, а Росія поки ще не відновила польоти.

При цьому в Туреччині продовжують діяти протиепідемічні заходи, але вони були ослаблені з 1 червня - комендантська година перенесли, дозволили роботу ресторанам.

Скільки коштує відпочити в «відкритих» країнах?

Традиційно Туреччина і Єгипет вважаються сегментом, який працює з широкою аудиторією клієнтів - і з тими, у кого обмежений бюджет, і з тими, хто готовий доплачувати за преміум-послуги.

Що стосується сверхпопулярной Туреччини, то ще в травні знайти тури на курорти країни можна було за дуже привабливими цінами - і по 200 євро на людину, і менше. Зараз, коли країна відчула попит, ціни пішли вгору, і ті ж 200 євро - це вже, швидше виняток, ніж правило.

З іншого боку, Туреччина все ще зберігає цінову привабливість, так як навіть найближчий сусід в рейтингу, Єгипет, пропонує аналогічні путівки в кілька разів дорожче. Якщо Туреччина обіцяє п'ятизіркові варіанти по 15-20 тисяч, то країна пірамід виставляє середній рахунок за 4 зірки від 50 тисяч гривень.

Дізнатися, впорядкувати, порівняти актуальні ціни на тури, а також підібрати собі путівку до Туреччини на вигідних умовах ви можете на сайтi Farvater.travel

На тлі дорожчає Туреччини певну конкуренцію в плані цін можуть надати тільки Балкани з Чорногорією, Болгарією та Албанією - в деяких готелях ціни вже дешевше турецьких. Але варто враховувати туристичний потенціал Балкан, який не такий великий, як у Туреччині.

Будь-яка екзотика начебто ОАЕ, Мальдів Домінікани автоматично перевищує турецька цінник багаторазово, і на їх частку припадає майже 1% путівок.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм