Від чого залежить вартість вхідних дверей
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Від чого залежить вартість вхідних дверей

Від чого залежить вартість вхідних дверей
Джерело:  online.ua

Ціна вхідних дверей в магазинах варіюється від 3 400 грн до 47 000 грн. Іноді складно визначити, чим моделі за 6 000 грн відрізняються від елітних за 40 000. При побіжному погляді можна не помітити різниці. Такий розкид цін - це лише хитрий маркетинговий хід?

1 - 5 950 грн; 2 - 7 500 грн; 3 - 30 700; 4 - 6 450.

Якщо придивитися, різниця між дешевими і дорогими вхідними дверима очевидна. Вартість виробу залежить від якості кожного її елемента від каркаса до замку. Чим дорожче модель, тим товщі в межах стандарту метал основи і МДФ, облицювання, міцніше ламінат, естественнее612f653f9c52c.jpg імітація покриття під деревину. Розглянемо докладніше основні компоненти дверей, що впливають на їх вартість.

Каркас і полотно

Це основа міцності вхідних дверей. Сталеві каркас і полотно дорожче виконаних зі сплаву металів. Вони тримають форму при підвищених навантаженнях, стійкі до корозії. У якісних вхідних дверях товщина полотна від 1,5 до 2 мм. Це оптимальний показник міцності. Менш цього - ненадійно, понад - не практично, оскільки вага виробу підвищується.

Утеплювач

Простір між полотнами в каркасі заповнюють матеріалами, які не пропускають холод. Застосовують мінеральну вату, пінопласт, пенопропілен, пресовані картон, полістирол і ін. Вхідні двері з картоном коштують дешевше, з пенопропіленом дорожче. Вироби середнього цінового сегмента часто наповнюють мінеральною ватою, а вироби Преміум - спіненим поліуретаном. Це більш складний і витратний у виготовленні матеріал.

Фурнітура і замки

Чим вище вартість виробів, тим міцніше їх елементи кріплення і замикаючі механізми. Від конструкції і матеріалу петель залежить яку вагу полотна вони витримають і наскільки будуть стійкими до зносу. Якщо ці деталі дешеві, вони швидко приходять в непридатність від ваги конструкції і механічного стирання.

Ручка при використанні дверей отримує підвищену механічну навантаження. Метал в дешевому виробі може зламатися. Якісні ручки коштують дорожче, тому що в них використовується більш міцний метал і кріпильні елементи. У неї плавний хід. Від дизайну ручки залежить як вона відчувається в руці, наскільки зручно відкривати і закривати двері.

Замки - один з вирішальних компонентів системи безпеки дверей. На дешевий крам вони не бувають з підвищеним рівнем захисту, оскільки ефективні в комбінації з міцним полотном і каркасом. Якщо основа дверей з тонкого металу, зловмисники зможуть відкрити її, як консервну банку. Надійні замикаючі механізми встановлюють на якісну основу, що збільшує безпеку і вартість виробу.

Облицювання

Металеву основу в більшості популярних моделей покривають листами ДСП або МДФ. Облицювання не тільки створює декор, вона утеплює і поглинає звуки. У дорогих дверях використовують більш товсті листи МДФ. Це екологічно чистий і міцний матеріал. Він не виділяє неприємного запаху. У дешевих моделях використовують ДСП з синтетичними добавками.

Покриття

У більш дорогих вхідних дверях облицювання покривають міцним вологостійким ламінатом, яка не відклеюється, не тріскається і зберігає первісний колір. У моделях економ-класу плівка швидко втрачає вигляд, її поверхневий шар може кришитися.

Висока якість матеріалів вхідних дверей і всіх їх деталей надають виробам міцність. Вони служать найчастіше довше, ніж гарантує виробник. Звичайно, за якість доводиться платити більше, проте витрати окупаються, економиться час і сили, адже виріб довго не доводиться ремонтувати.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм