Відстеження посилок "Нової пошти": рекомендації клієнтам
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Відстеження посилок "Нової пошти": рекомендації клієнтам

Відстеження посилок "Нової пошти": рекомендації клієнтам
Джерело:  online.ua

У нашій країні відправлення посилок та комерційних замовлень займаються різні підприємства, включаючи державну пошту та транспортні компанії. Одна з найпопулярніших ТК – «Нова пошта».

Щодня сервіс відправляє та приймає тисячі посилок по всій країні, відкриваючи нові філії навіть у невеликих населених пунктах. Як і багато інших сервісів, що надають послуги перевезення, компанія надає посилкам трек-номера для відстеження. Навіщо відстежувати посилки і як це зробити?

Спеціалізовані сервіси

Якщо ви бажаєте відстежити посилку Нова пошта, зробити це можна декількома способами. По-перше, на сайті компанії-відправника. Однак на офіційному сайті можна відслідковувати лише посилки, надіслані силами Нової пошти.

По-друге, можна користуватися сторонніми сервісами, які відстежують посилки всіх великих транспортних компаній та державної пошти, причому не лише в межах України, а й за кордоном. Наприклад, з допомогою сервісу Posylka.net.

Перевага сторонніх сервісів у тому, що ви можете відстежувати відправлення різних компаній, незалежно від цього, хто безпосередньо доставляє посилку.

Також сервіс має зручні програми для відстеження посилок на різних мобільних пристроях – і на iOS, і на Android. Програми доступні в iTunes та Google Play.

Навіщо відстежувати посилку?

Незважаючи на те, що Нова пошта зарекомендувала себе як надійний постачальник послуг, відстежувати посилки рекомендується всім відправникам та одержувачам.

По-перше, ввівши трек-номер на сторінках спеціалізованого сервісу, ви зможете зрозуміти, коли була відправлена посилка, де вона знаходиться в даний момент, і коли орієнтовно чекатиме її в пункті видачі або кур'єрською доставкою. Ви можете планувати свій час.

По-друге, ви зможете заздалегідь дізнатися, коли йти отримувати посилку в пункті видачі, не чекаючи на повідомлення СМС. Таким чином отримати посилку можна на кілька днів раніше.

У разі втрати посилки за допомогою трек-номеру можна визначити, де її зафіксували востаннє. Це важливо знати для складання претензії та пошуку посилки. Якщо посилка затримується, за допомогою трек-номера ви також знатимете, де вона знаходиться в даний момент, і коли відправиться по маршруту після затримки.
Якщо ви замовляєте товар у продавців на маркетплейсах або дошках оголошень, наявність трек-номера є додатковою гарантією того, що продавець дійсно відправив вам товар.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм