Tesla Motors раскрыла дату дебюта Model 3 (фото)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Tesla Motors раскрыла дату дебюта Model 3 (фото)

Tesla Motors раскрыла дату дебюта Model 3 (фото)
Джерело:  ТопЖир

Найдоступніший електромобіль компанії Tesla Motors - Model 3 буде представлений 31 березня, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ТопЖыр.
Ця модель обіцяє стати однією з найцікавіших за співвідношенням ціна/оснащення/запас ходу. Останній параметр є одним із ключових для електромобілів, оскільки нині це їх слабка сторона.

Так, у Тесли є Model S P85 з запасом ходу майже в 500 км. Але так і ціна відповідна. Якщо говорити про найпопулярніший в світі (і в Україні теж) Nissan Leaf - цей електрокар можна віднести до доступних, але без підзарядки він може проїхати 160-200 км (залежить від року випуску). Та й скажімо прямо - Ліф якось не дуже-то привабливий зовні. А ось Tesla Model 3 обіцяє бути і порівняно доступною, і симпатичною, і заявлений запас ходу у неї 320 км!

Вартість новинки буде на рівні $35 тисяч. У США ще дешевше завдяки державним дотаціям - близько $25 тисяч.

А ще, за чутками, Model 3 може стати першим на планеті серійним автомобілем з коефіцієнтом аеродинамічного опору менше 0,2. Щоб ти розумів, у гіперкара Ferrari LaFerrari він становить майже 0,3. Загалом, чекаємо-с... Нагадуємо, 31 березня!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм