Яценюк доручив збільшити термін перебування іноземних автомобілів в Україні
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Яценюк доручив збільшити термін перебування іноземних автомобілів в Україні

Яценюк доручив збільшити термін перебування іноземних автомобілів в Україні
Джерело:  УНН

Прем'єр-міністр України доручив міністру інфраструктури Андрію Пивоварському збільшити термін перебування іноземних автомобілів на території країни.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на УНН.
"Треба дати доручення про зміну правил перебування іноземних транспортних засобів на території України. Їх змінювали років 5 тому, це було пов'язано з тим, що було шахрайство при користуванні ТЗ. Зараз треба придумати, як спростити людям переміщення через кордон, і щоб вони через п'ять днів не були зобов'язані виїжджати назад, а могли перебувати на своїх ТЗ тут більш тривалий період часу", - заявив Яценюк на засіданні уряду.
Відзначимо, що у Верховній Раді вже зареєстрований законопроект про збільшення терміну тривалості тимчасового ввезення автомобілів в Україну до одного року.
У разі схвалення законопроекту автомобілі з іноземними номерами зможуть їздити по Україні терміном до 1 року. Потім територію країни потрібно буде покинути. Але після цього досить заїхати знову, щоб отримати можливість користуватися машиною ще рік.
Станом на сьогоднішній день тимчасове ввезення автомобілів дозволено на строк до 5 днів.
Як раніше повідомляв ONLINE.UA, на ремонт доріг в Україну в 2016 році піде 14 млрд грн.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм