Головні фуд-тренди 2022: які продукти та харчові звички увійдуть у моду
Категорія
Здоровий спосіб життя
Дата публікації

Головні фуд-тренди 2022: які продукти та харчові звички увійдуть у моду

Головні фуд-тренди 2022: які продукти та харчові звички увійдуть у моду
Джерело:  online.ua

Тренди, тренди, тренди! Вони повсюди. І навіть у сфері їжі існують власні тренди. За ними слідкують виробники продуктів харчування, власники закладів харчування та звичайні люди, які захоплюються кулінарією та дотримуються ЗОЖ. Формуються тренди на основі загальної ситуації у світі, смаків суспільства, популярних ідей в інших сферах. Гід Онлайн дізнався про головні тренди у сфері їжі у 2022 році - які продукти та харчові звички увійдуть у моду .

Фуд-звички, які будуть у тренді в 2022 році

Екологічність та турбота про природу

Фото: unsplash.com

Вже кілька років поспіль на піці трендів залишається тема екології. Вона стосується і фуд-сфери. Тому дуже важливо економити ресурси: купувати лише потрібні продукти, щоб не викидати непотрібне. Також потрібно намагатися не використовувати поліетиленові та пластикові пакети, вибирати продукти без пакування.

Зменшення позицій меню

Фото: unsplash.com

Цей тренд мотивує нас на мінімалізм. Виник він через пандемію та проблеми з постачанням продуктів. Тепер заклади з довгими меню-книжками на 10 сторінок втрачають актуальність. Головна мета тренду — зменшити кількість пропозицій, але зробити їх більш якісними. Тому у 2022 році набиратимуть популярність концептуальні заклади, присвячені певній тематиці.

Менше відходів

Фото: unsplash.com

Одна з головних проблем останніх років — це харчові відходи. Адже за рік до смітника іде майже мільярд тонн продуктів. Тому цей тренд стосується всіх: і великих компаній, і закладів харчування, і звичайних людей. Потрібно змінити свій підхід до споживання продуктів, щоб не викидати зайве.

Овочі та фрукти усьому голова — редутаріанство та веганство

Фото: unsplash.com

Піклування про природу і тварин точно буде трендом у 2022 році. Все більше і більше людей переходять на рослинну продукцію та веганство. Заклади харчування розширюють меню та додають позиції на основі рослинних інгредієнтів. А якщо ви ще не готові перейти на веганство повністю, то для вас добре підійде редутаріанство — скорочення споживання тваринних продуктів на користь екології.

Продукти, які будуть у тренді у 2022 році

Алкогольні напої без алкоголю

Фото: unsplash.com

Останнім часом обертів набирають алкогольні напої без вмісту спирту. У 2022 році цей тренд буде на піці популярності. Скоріш за все виробники зовсім скоро почнуть запускати нові продукти з нульовим вмістом алкоголю: пиво, вино, коктейлі. Такий тренд сподобається людям різного віку, які слідкують за своїм здоров’ям.

Соняшникове насіння — найкраще доповнення будь-якої страви

Фото: unsplash.com

Трендовим доданком до всіх страв у 2022 році стане насіння. Їм можна доповнити як сніданки (каші, сирники), салати, основні страви та навіть десерти. Вони є джерелом поживних речовин, ненасичених жирів, білків. А нейтральний смак робить їх універсальними, насіння легко поєднується з багатьма інгредієнтами.

Тримай коктейль не у келиху, а у пляшці

Фото: unsplash.com

Пандемія та карантин внесли свої корективи й у приготування коктейлів. У 2022 трендовими стануть напої у пляшках у форматі Take Away. Залити у пляшку можна будь-який популярний коктейль прямо у барі. До того ж тренд передбачає можливість законсервувати коктейль та продавати його масово, у супермаркетах чи торгових лавках.

Не забудьте додати куркуми

Фото: unsplash.com

Ця золота спеція отримає першість у 2022. Саме її додаватимуть у більшість страв. До того ж тепер всі шукатимуть нові шляхи до застосування. Якщо кава з куркумою — це вже буденність, то десерти, морозиво, напої точно зможуть вразити всіх.

Грибний сезон цілий рік

Фото: unsplash.com

«Дорогу грибам!» говорить новий тренд 2022. Раніше гриби були сезонним продуктом, а зараз будуть популярні цілий рік. По-перше, це пов’язано з трендом до скорочення вживання тваринних продуктів на користь рослинних. По-друге, вони є дуже корисними для організму людини. Тому запасайтеся грибами та додавайте до улюблених страв.

Хто замовляв склянку картопляного молока?

Фото: unsplash.com

Що-що? Чи це не помилка? Картопляне молоко? Так! У 2022 році саме картопляне молоко буде на піці трендів. Рослинне молоко, по типу вівсяного, рисового, мигдалевого вже встигло стати класикою. А от картопляне молоко точно сколихне світ.

Ось такими будуть фуд-тренди у 2022 році. Беріть на замітку звички та продукти, які отримають популярність цього року. Але не забувайте, що тренди — це лише тренди, вони вас ні до чого не зобов’язують.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм