Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Рибам на початку року
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Рибам на початку року

Гороскоп на січень 2022 — чого чекати Рибам на початку року
Джерело:  online.ua

Для Риб січень 2022 року буде максимально насиченим ідеями та безліччю можливостей для їх реалізації. Представникам цього знаку зодіаку доведеться активно взаємодіяти з колегами та багато спілкуватися. Також їм випаде можливість розпочати нові та цікаві проекти. Гід Онлайн підготував гороскоп на січень 2022 для Риб – чого представникам цього знаку зодіаку варто очікувати від першого місяця року Тигра.

Гороскоп для Риб на січень 2022

Фото: pexels.com

Початок січня 2022 року для Риб буде пов’язаний з великою кількістю соціальних контактів, з яких представники цього знаку зможуть отримати практичну вигоду. Можливо, що Риби потребуватимуть допомоги в реалізації складних проєктів. Також є ймовірність, що вони отримають від спонсорів значні кошти, які допоможуть їм досягти поставлених цілей.

Упродовж усього січня зірки сприятимуть активній діяльності, але Рибам важливо ставити перед собою конкретні задачі, а не розпорошуватись на різні дрібниці. Також їм випаде шанс проявити себе з кращого боку перед колегами на роботі та стати для них лідером, з думкою якого слід рахуватись.

Не залишиться непоміченою активність Риб і для керівництва. Скоріш за все, воно оцінить їх потенціал та запропонує підвищення на посаді. Проте до таких пропозицій слід відноситися з обережністю, ретельно зважуючи всі «за» та «проти». Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще не беріться за роботу, з якою не впораєтесь.

Творчі представники Риб у січні (особливо у його другій половині) також зможуть проявити себе у повній мірі. Вони будуть дуже креативними та зможуть порадувати оточуючих цікавими ідеями. До того ж, цей період буде дуже сприятливим не тільки для того, щоб генерувати ідеї, а й втілювати їх у життя.

Гороскоп для Риб на січень 2022: любов та сім’я

Фото: pexels.com

Для Риб, що вже знаходяться у стосунках, січень буде сприятливим. Це обумовлено положенням Меркурія у сузір’ї Козорога. У вас буде можливість зміцнити стосунки з партнером та вирішити усі суперечки. Проте для цього Рибам слід бути уважнішим до своєї другої половин та не уникати відвертих розмов.

Якщо у вас є сім’я, не забувайте про неї у гонитві за підвищенням по кар’єрній драбині. В першу чергу це стосується побутових проблем, які, залишаючись невирішеними, можуть призвести до конфліктів з близькими вам людьми. Тому якщо є необхідність придбати ту чи іншу річ, або відремонтувати щось, і ваші рідні постійно про це нагадують, краще не відкладайте на потім цю справу.

Ще одна причина можливих конфліктів з домочадцями – ви будете надто зайняті вирішенням чужих проблем замість своїх, що, зрозуміло, їх дратуватиме. Також, якщо ви приділятимете забагато уваги друзям, це теж може закінчитися сімейними сварками. Астрологи радять вам бути більш уважним, та навчитися відмовляти людям, які хочуть використати вас для досягнення своїх цілей.

Ніхто не каже, що не потрібно допомагати оточуючим, просто не слід ставити допомогу їм вище своїх інтересів та інтересів свої рідних. Адже згодом оточуючі звикнуть до того, що до вас можна звертатися через будь-яку дрібницю, а ви через свою великодушність (яка дуже характерна для Риб) не зможете відмовити.

А от щодо нових знайомств у січні, то тут у Риб без пари майже не буде шансів знайти своє кохання. Це пов’язано з тим, що Венера у ретро-фазі не сприятиме початку романтичних відносин та налагодженню особистого життя. Натомість, вона сприятиме відновленню стосунків, що вже давно охололи.

Гороскоп здоров’я для Риб на січень 2022

Фото: pexels.com

У січні місяця Марс займе своє положення у домі, який відповідає за професійну сферу. Тому Риби будуть досить енергійними та не матимуть особливих проблем зі здоров’ям. У них буде достатньо сил для вирішення будь-яких питань. Та не це не значить, що потрібно повністю занурюватись у роботу, не жаліючи себе – це може стати причиною перевтоми.

Буде не лишнім іноді відволікатися від роботи та відпочивати. Проте це не значить що потрібно весь місяць ліниво пролежати на дивані. Астрологи радять рибам робити акцент на активний відпочинок. Це може бути заняття зимовими видами спорту або навіть просто прогулянки на свіжому повітрі. Якщо є можливість – запишіться у спортзал.

Щоб забезпечити гарне самопочуття, Рибам слід правильно харчуватися. Вам не знадобляться жорсткі дієти, щоб привести себе у форму, достатньо бути фізично активним та не забувати про помірні навантаження. Це позитивно відобразиться не тільки на вашій фігурі, а й заспокоїть нервову систему.

Поради для Риб на січень 2022

  • Виявляйте у спілкуванні з близькими ввічливість та чуйність і тоді ви зможете розраховувати на їх підтримку. Також не будьте занадто придирливими до чужих помилок.

  • Не будьте занадто емоційними, особливо це стосується роботи. Надмірний прояв емоцій призведе до конфліктів та вигоряння.

  • Уникайте надмірних фінансових розтрат, в першу чергу на розваги. Гроші вам ще знадобляться на покращення побуту.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм