Модні стрижки 2022 на коротке, середнє та довге волосся
Категорія
Стильний Гід Онлайн
Дата публікації

Модні стрижки 2022 на коротке, середнє та довге волосся

Модні стрижки 2022 на коротке, середнє та довге волосся
Джерело:  online.ua

Тренди на жіночі стрижки змінюються з кожним роком. І у 2022 році стилісти вже склали список модних стрижок на різну довжину волосся. Гід Онлайн розповідає, які модні стрижки будуть у трендах 2022 року - в добірці є зачіски на коротке, середнє і довге волосся. Оновіть свій стиль і додайте трендових ноток у свій лук.

Модні стрижки 2022 на коротке волосся

Каре каскадом

Модні стрижки 2022 на коротке волосся (фото - колаж)

Каре залишається у тренді вже протягом багатьох років. А у 2022 році наймоднішим вважатиметься каскадне каре. Фішка стрижки в багатошаровості і переходу від короткого волосся до довшого. Ця стрижка універсальна і підійде жінці будь-якого віку з різною формою обличчя.

Квадратну форму каскадне каре трохи округлить та пом’якшить, у овальному підкреслить лінії обличчя, а у круглому допоможе візуально витягнути та приховати щічки. За нею легко доглядати та дуже просто робити укладку: випрямити, накрутити чи додати об’єм на корені.

Піксі

Модна стрижка на коротке волосся - тренди 2022 (фото - колаж)

Ця стрижка увійшла у список трендів ще минулого року. І у 2022 не збавляє обертів! Піксі - універсальна стрижка, яка пасує майже всім. За нею не потрібно довго доглядати чи постійно оновлювати.

Виглядає піксі як коротка стрижка з різною довжиною волосся та градуюванням. З нею ви можете змінювати образи хоч кожен день: сьогодні — жіночний та ніжний, завтра — спортивний, а післязавтра — яскравий та незвичайний. Особливо піксі підійде жінкам з тонким волоссям, адже так вдасться додати об’єму. Але якщо у вас пористе, пухнасте волосся, то піксі — не найкраща ідея.

Гарсон

Модні стрижки 2022 на коротке волосся (фото - колаж)

Це стильна та трендова стрижка, яка гарно підкреслює овал обличчя. Гарсон являє собою коротку довжину з косим, трохи рваним чубчиком. Вона підійде жінкам з овальним обличчям та худими вилицями.

А от жінкам з круглим обличчям та щічками краще придивитися до інших варіантів. Цю стрижку краще вибирати тим жінкам, які мають рівне волосся. Якщо ж у вас пориста хвиляста структура волосся, гарсон не підійде. Обмежень по віку немає: стрижка підійде як молодим дівчатам, так і жінкам у віці.

Модні стрижки 2022 на середнє волосся

Каскад

  Модні стрижки 2022 на середнє волосся (фото - колаж)

Це одна з найтрендовіших стрижок у 2022 році. Вона являє собою волосся різної довжини, де довші пасма лишаються на нижній частині, а короткі на верхній. Каскад виглядає дуже легко та повітряно, тому добре підійде для жіночних, ніжних образів.

Стрижка пасує для будь-якої форми обличчя, але найкраще виглядає на овальному. Також каскад круто підкреслить тонке волосся і додасть йому об’єму. Робити каскад потрібно на м’яке та рівне волосся, а от з пухнастим та кучерявим краще підібрати інші варіанти.

Подовжений боб

Модна стрижка на середнє волосся - тренди 2022 (фото - колаж)

У 2022 році у списку трендів буде і подовжений боб, який ідеально пасуватиме жінкам з середньою довжиною. Така стражка не потребує постійних укладок та щоденного догляду.Виглядає боб дуже ефектно та підкреслює виразні риси обличчя.

Подовжений боб виглядає гарно і з чубчиком, і без нього. Існує безліч варіантів носити таку стрижку: вирівняти, накрутити локони, зібрати у пучок, додати об’єму у коренів та перекинути на одну сторону. Якщо маєте сухе волосся з посіченими кінчиками, то боб ідеально вам підійде. Адже завдяки градуюванню та багатошаровості вдасться прибрати значну частину пошкодженого волосся, але не прибирати довжину.

Шег

Модні стрижки 2022 на середнє волосся (фото - колаж)

Шег — це ще одна модна стрижка, яка буде у тренді у 2022 році. Вона являє собою трохи недбалий та легкий варіант стрижки, яка йде шарами. З англійської вона перекладається як кудлатий, тому й вигляд має такий, ніби ви зовсім не переймалися укладкою. При цьому вона підкреслює легкість, елегантність та жіночність. На середній довжині шег виглядає дуже модно та жіночно.

Модні стрижки 2022 на довге волосся

Прямий зріз

Модні стрижки 2022 на довге волосся (фото - колаж)

Така проста, але дуже актуальна стрижка буде у тренді в 2022 році - вона виглядає максимально стильно саме на довгому волоссі. Просто попросіть перукаря рівненько підрізати волосся. Ця стрижка точно не має жодних обмежень і підійде жінкам будь-якого віку з будь-якою текстурою волосся.

Багатошарові стрижки

Модна стрижка на довге волосся - тренди 2022 (фото - колаж)

Багатошаровість — це тренд 2022 року. І саме на довгому волоссі така стрижка виглядає максимально ефектно. Її фішка в тому, щоб зробити волосся шарами різної довжини. Найдовші залишаються знизу, а короткі на маківці. Вона не потребує постійних укладок та гарно виглядає буквально завжди.

Лисячий хвіст

Модні стрижки 2022 на довге волосся (фото - колаж)

Це цікавий варіант стрижки, який виглядає дуже креативно. Стрижка нагадує лисячий хвіст і має вигляд букви V. Тобто волосся має не рівний зріз - по центру довге, по краях коротке. Така стрижка виглядає гарно на жінках з будь-яким овалом обличчя та підкреслить різні образи: жіночний, романтичний, яскравий, спортивний.

Модні стрижки 2022 - тренди (відео)

Ось такі жіночі стрижки будуть у моді в 2022 році. Вони чудово підкреслять риси вашого обличчя та допоможуть створювати чудові образи. Зберігайте цей матеріал, щоб знати, яку робити стрижку у стиліста.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм