Ворожіння на Новий рік 2022 — як дізнатися, що чекає в році Тигра
Категорія
Календар Свят
Дата публікації

Ворожіння на Новий рік 2022 — як дізнатися, що чекає в році Тигра

Ворожіння на Новий рік 2022 — як дізнатися, що чекає в році Тигра
Джерело:  online.ua

Новорічні дні — найкращий час, щоб дізнатися, що чекає на нас у майбутньому. Ці магічні святкові дні ідеально підійдуть для ворожіння. Вважається, що саме передбачення у новорічну ніч мають великий шанс на здійснення. Гід Онлайн зібрав найкращі ворожіння на Новий рік на кохання, богатство, бажання, майбутнє - дізнайтеся, що для вас підготував Тигр.

Ворожіння на кохання на Новий рік 2022

 Фото: envato.com

Новорічне ворожіння на майбутні заручини та кохання

У передноворічну ніч підготуйте графін з водою та пусту склянку води. Перелийте воду в склянку і про себе промовляйте: «Приходь до мене, суджений, ряджений, напою тебе водою».

Для того, щоб підвищити ефект, можна зробити цей ритуал кілька разів: переливайте воду з графіна в скляну двічі або тричі. Далі залиште ці предмети на видному місці та спокійно лягайте спати. Уві сні ви побачите свого судженого, з яким в наступному році заручитеся.

Новорічне ворожіння на вагітність

Підготуйте велике відро або миску та налийте туди трохи води. У центрі розмістіть свічу, що закріплена на невеличкій тарілочці. Перед початком святкувань запаліть свічку та тримайте її запаленою протягом усієї ночі.

Ранком перевірте положення тарілки: якщо вона залишилася на тому ж місці, то не варто очікувати вагітності. Якщо ж тарілочка трохи змістилася в ліву сторону, то найближчим часом родині варто чекати на поповнення.

Новорічне ворожіння на зустріч другої половинки

 Фото: envato.com

Це по-справжньому святкове ворожіння, адже для нього нам знадобиться наряджена ялинка. Зав’яжіть очі пов’язкою чи просто заплющте їх. Станьте перед ялинкою, прокрутіться навколо своєї осі кілька разів і зніміть першу ліпшу іграшку з ялинки.

Зверніть увагу на колір обраної іграшки. Якщо вона чорна, то на вас чекає негативний досвід відносин, червона — зовсім скоро зустрінете свою другу половинку, якщо вона буде срібною чи золотистою, то майбутній партнер буде дуже заможним.

Ворожіння на майбутнє на Новий рік 2022

Фото: envato.com

Ворожіння на голос

Це ворожіння ідеально підійде для тих, хто живе у тихих спальних районах. Після гучної новорічної ночі, ранком, потрібно відкрити вікно та прислухатися до звуків, що доносяться з вулиці. Перший звук, який ви почуєте — ваше передбачення на 2022 рік.

Отже, якщо ви почули:

  • Жіночий голос — будьте вірні лише собі та своїм думкам. Менше прислухайтеся до думок та пліток від інших. Особливо це стосується роботи та кар’єри.

  • Чоловічий голос — увесь рік пройде у сімейних клопотах. Не переймайтеся, ці клопоти будуть приємними та радісними.

  • Дитячий плач — у майбутньому році ви зіштовхнетеся з проблемами зі здоров’ям. Будьте готові витратити багато часу та грошей на лікування.

  • Собачий лай — в майбутньому році на вас чекає багато нових знайомств, які принесуть як позитивні, так і негативні емоції.

  • Нявкання кішечки — чекайте у наступаючому році фінансових проблем. Краще почати слідкувати за прибутками та витратами, бути обережними з інвестиціями та кредитами.

Ворожіння на фінанси на Новий рік 2022

 Фото: envato.com

Ворожіння за допомогою монетки

Для початку підготуйте сім монеток різного номіналу. Коли куранти почнуть бій, ставте келих з шампанським на підлогу, відходьте від нього на кілька кроків. Тепер починайте по одній кидати монетки, намагаючись потрапити в келих. Монетка, яка першою потрапить в ціль, і буде вашим передбаченням. Чим більший номінал виграшної монети, тим більші фінансові статки на вас чекають.

За допомогою грошових купюр

Заздалегідь підготуйте купюри грошей різного номіналу (можна взяти навіть у різній валюті). Чим більша кількість — тим краще. Згорніть їх та покладіть під подушку у ніч на Новий рік. Зранку 1 січня витягніть одну купюру, яка першою попадеться вам. Чим більший номінал купюри, тим кращий фінансовий стан чекає вас у майбутньому році.

Ворожіння на бажання на Новий рік 2022

 Фото: envato.com

Ворожіння з келихом шампанського

Попередньо підготуйте клаптик паперу, ручку та запальничку чи сірники. І звичайно ж придумайте бажання, яке мрієте здійснити в майбутньому році. Тепер вся справа в техніці: під бій курантів потрібно записати це бажання, підпалити папірець над келихом і випити шампанське з попелом. Головне — встигнути зробити всі дії під бій курантів.

Ворожіння з рисом

Хочете дізнатися, чи збудеться ваше бажання в майбутньому році? Тому запам’ятовуйте це ворожіння. У ніч на Новий рік перед сном загадайте бажання. Важливо максимально чітко формулювати його, зазначаючи усі подробиці до дрібниць. З цими думками засинайте, а на ранок візьміть до рук трохи рису. Порахуйте кількість рисинок, які опинилися у руці. Парна кількість означає, що всі мрії обов’язково здійсняться.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм