Як дізнатися свій колір аури та про що він свідчить
Категорія
Стиль життя
Дата публікації

Як дізнатися свій колір аури та про що він свідчить

Як дізнатися свій колір аури та про що він свідчить
Джерело:  online.ua

Навколо кожної людини є низькочастотне електромагнітне поле. Згідно з древніми духовними практиками, це енергетичне поле називається аурою. При цьому аура має декілька шарів, а їх колір залежить від нашого емоційного та фізичного стану. Гід Онлайн розповідає, як дізнатися свій колір аури по даті народження та про що він свідчить.

Як дізнатися колір аури по даті народження?

 Фото: envato.com

За словами езотериків, аура людини ділиться на 11 відтінків, кожен із яких відповідає за особистість та основні риси характеру. Для того щоб дізнатися колір власної аури, слід скористатися спеціальним розрахунком. Та варто зазначити, що такий розрахунок доволі відносний та не дає стовідсотково правильного результату.

«Вирахувати» колір аури можна таким чином – складіть всі цифри з дати свого народження, після чого приведіть отриману суму до однозначного числа. Не можна приводити до однозначної цифри лише два числа – 11 та 22, оскільки вони мають свій окремий колір.

Так, наприклад, якщо ви народилися 13.11.1991 року, потрібно скласти цифри 1+3+1+1+1+9+9+1 = 26. Складати потрібно доти, доки ви не отримаєте число від 1 до 12. Враховуючи, що 26 більше ніж 12, необхідно додати 2 та 6. В результаті вийде цифра 8. По ній можна знайти відповідний вам колір аури.

Значення кольорів аури

 Фото: envato.com

Кожен з кольорів аури унікальний та має свої особливості і риси характеру, які превалюють у людини. Та варто пам’ятати, що під дією різних чинників з часом колір може змінюватися, до нього можуть додаватися нові відтінки.

Червона аура (цифра 1)

Люди з червоною аурою цілеспрямовані, честолюбні, та дивляться на життя у позитивному ключі. Навіть в несприятливих для себе умовах вони завжди знаходять вихід з ситуації та не втрачають оптимізм.

Вони звикли зажди добиватися свого. Власники червоної аури, зазвичай, мають доволі чуттєву натуру, але це не заважає їм проявляти агресію, якщо того потребує ситуація.

Жовта аура (цифра 2)

Жовту ауру мають творчі особистості, які завжди сповнені оригінальних ідей та вміють бачити прекрасне у буденності. Окрім цього, люди з жовтою (сонячною) аурою вміють самовиражатися та збирають навколо себе багато друзів та прихильників. У цьому їм допомагає красномовність, відкритість, комунікабельність та високий інтелект.

Помаранчева аура (цифра 3)

Аура помаранчевого кольору відповідає за здоров'я та емоційний стан людини. Зазвичай власники помаранчевої аури – добрі, чуйні та товариські люди, які завжди готові прийти на допомогу друзям та знайомим. При цьому вони часто себе недооцінюють та зіштовхуються з нерозумінням з боку оточуючих через свою унікальність.

Зелена аура (цифра 4)

Для власників зеленої аури характерні такі риси характеру, як співчутливість, довірливість та сентиментальність. При цьому вони почуваються у будь-яких обставинах, як риба у воді. А ще власникам зеленої аури притаманний непереборний оптимізм, який можна назвати їхньою найкращою рисою. А ще вони просто обожнюють спілкування.

Блакитна аура (цифра 5)

Люди з блакитної аурою люблять подорожувати, вони часто дають корисні поради іншим та завжди зайняті пошуками сенсу життя. Вони рідко сидять вдома, віддаючи перевагу поїздкам у далекі країни та вивченню інших культур та звичаїв. Окрім схильності до авантюризму, такі люди відрізняються ясним розумом та творчими задатками.

Синя аура (цифра 6)

Людей з синьою аурою можна назвати дуже відповідальними, самовпевненими та скрупульозними. Роблячи якісь вчинки, вони керуються принципами гуманності та чітко дотримуються правил. А ще у власників синьої аури завжди велика кількість друзів, що зумовлено їх властивістю притягувати до себе людей.

Фіолетова аура (цифра 7)

Люди з фіолетовою аурою (зустрічаються досить рідко) відрізняються багатим духовним світом та гарною інтуїцією, яка іноді межує з ясновидінням. Також у них розвинені творчі здібності, тому серед власників фіолетової аури багато видатних акторів та письменників. Також вони завжди дуже делікатні та тактовні при спілкуванні з оточуючими.

Рожева аура (цифра 8)

Рожевий колір – символ ніжності та чуттєвості. Ці якості можна в повній мірі приписати людям з рожевою аурою. Вони готові безкорисно допомагати людям та відрізняються душевністю й добротою. До того ж, власників рожевої аури можна назвати справжніми трудоголіками. Вони завжди доводять почате до кінця і роблять це дуже відповідально.

Бронзова аура (цифра 9)

Бронзовий являється кольором гуманізму та самопожертви. Люди, чия аура має такий колір, дбайливі та ніжні, та при цьому вони дуже рішучі та оптимістичні. Вони завжди прийдуть вам на допомогу, навіть якщо їм це принесе ніякої вигоди. А ще люди з аурою бронзового кольору незалежні від думки інших – приймаючи рішення, вони керуються тільки власним розсудом.

Срібна аура (цифра 11)

Людей, що мають срібну ауру, можна без перебільшення назвати справжніми мрійниками та фантазерами. Вони часто занурені у думки про майбутнє, постійно вигадують цікаві історії та діляться ними з оточуючими. Буди в компанії таких людей – одне задоволення, адже сумно вам точно не буде. До того ж, вони дуже чесні, довірливі та шляхетні.

Золота аура (цифра 22)

Золотий колір – символ безмежності. Людей з золотою аурою можна назвати природженими лідерами. Завдяки дуже сильній енергетиці, вони притягують до себе велику кількість однодумців. При цьому їм постійно щастить у будь-яких починаннях. Власники золотої аури завжди досягають намічених цілей та з легкістю реалізують найскладніші задумки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм