З Днем перекладача 2021 — найкращі привітання та прикольні листівки
Категорія
Привітання
Дата публікації

З Днем перекладача 2021 — найкращі привітання та прикольні листівки

З Днем перекладача 2021 — найкращі привітання та прикольні листівки
Джерело:  online.ua

30 вересня святкується професійне свято перекладачів. Завдяки їхній праці світові доступні різні витвори мистецтва та науки, створені іншими мовами. Гід Онлайн пропонує вам прикольні листівки та привітання з Днем перекладача. Привітайте колег, близьких та знайомих у цій галузі з їх святом!

Свято - День перекладача - проголошено 1991 року за ініціативи Міжнародної Федерації перекладачів. Дату було обрано не випадково. 30 вересня — це день смерті покровителя перекладачів, Ієронія Стридонського. Він відомий перекладом Біблії з грецької на латинську мову. До сьогодні його переклад залишається офіційними біблійним текстом для Римо-католицької церкви.

Всього у світі більше ніж 300 тисяч перекладачів, які залучені у найрізноманітніших сферах життя.

Традиції святкування Дня перекладача

  Фото - envato.com

Традиційно в День перекладача кожного року відбуваються лекції та конференції. Починаючи з 2005 року вони проходять під певним девізом, який описує суть програми святкування. Наприклад, у 2020 році тематикою заходу був слоган «В пошуку слів для світової кризи».

За офіційним розкладом ООН в 2021 році проведе сім заходів до Дня перекладача у всьому світі. Організацією так само фінансується й конкурс перекладу ім. Св. Ієроніма.

30 вересня можна приєднатися до онлайн-конференції BP Translation Conference. На ній протягом 30 годин проводяться доповіді з теоретичними та практичними питаннями. Конференція безкоштовна. Єдина умова — попередня реєстрація на сайті.

Також у День перекладача проводиться «Марафон перекладу» від Міжнародної некомерційної організації «Перекладачі без кордонів». Вона надає перекладацьку підтримку агентствам та гуманітарним організаціям з питань англійської, іспанської, арабської та французької мови.

Привітання з Днем перекладача у прозі

Привітання з Днем перекладача - листівка

Вітаю з Міжнародним днем перекладача. Бажаю легкої та успішної роботи, високого професіоналізму у справі, міцного здоров’я та моральних сил, спокою, поваги до навколишніх людей, любові близьких і простого людського щастя.

***

Професія перекладача дуже важлива. Адже саме ви дозволяєте людям з різних країн і континентів знайти спільну мову, прочитати дітям казки різних народів світу. Саме з вашою допомогою відбуваються угоди між президентами різних країн. Тому дуже важко переоцінити вашу працю. З професійним святом!

День перекладача - прикольні картинки

Вітаю з Міжнародним днем перекладача. Бажаю завжди бути в курсі важливих справ, бажаю ніколи не помилятися ні словом, ні вибором, ні вчинком. Хай буде успіх і радість у душі.

***

Ти — перекладач-геній, ти знаєш не одну мову, і не тільки знаєш, але і любиш їх! Перекладаючи тисячі слів, ти допомагаєш світу, різним культурам, взаємодіяти між собою... Від щирого серця в День перекладача я бажаю тобі студіювати трохи більше словників і, дізнаючись нове, перекладати все просто ідеально!

Привітання з Днем перекладача - листівка

Професійні перекладачі, що забезпечують взаєморозуміння між різними мовами й народами підтримують гармонію спілкування і цілісність світосприйняття нашої цивілізації. У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх перекладачів і бажаємо їм позитивного здоров’я, добрих професійних навичок, сил і хорошої енергії! З Міжнародним Днем перекладача!

Привітання з Днем перекладача у віршах

Привітання з Днем перекладача - листівка

Мовами різними володієш,
Тексти перекладаєш - це ти вмієш.
Перекладаєш ти на зустрічах теж,
За кордон ти, може, поїдеш.
Ми тебе зараз привітаємо,
Привітання своє відправимо.
Бажаємо щастя і сміху,
Здоров’я, радості, успіху!

***

Перекладачам привіт,
Вітає цілий світ,
І бажає вам терпіння,
І вселенського везіння!
Тексти, щоб переводилися,
Щоби грошики водилися,
В особистому житті, щоб любов,
Розганяла вашу кров!

День перекладача - прикольні картинки

Хай “Оксфорд” відкривається автоматично
на тих словах, що треба перекласти
Хай менше буде фраз незвичних,
щоби в просак нам не попасти.
На Prompt бажаю кряк надійний
І за сторінку збільшення тарифів
Переклади строчить безперебійно
Й не мати підводних мовних рифів.

День перекладача - прикольні картинки

Для тебе чужа мова як своя,
Ти швидко перекласти все нам можеш.
У тебе є такі знання –
Що лише ти нам в цьому допоможеш!
Переклад робиш швидко й дуже вправно,
І знаєш іноземні всі слова,
І привітати тебе ми хочем гарно
В твій святковий день – у день перекладача!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм