RU / EN / UA

«CHASE YOUR DREAM Doc.»

«CHASE YOUR DREAM» — це надихаюча історія українського боксера Василя Ломаченко у новому форматі українського документального кіно. На глядачів ONLINE.UA чекає не просто фільм про шлях легендарного спортсмена у світовому боксі, а відверта документальна історія, яка спонукає вірити у свої мрії та втілювати їх у життя.

«Фільм «CHASE YOUR DREAM» - це моя мрія, до якої я крок за кроком йшов протягом довгого часу. Даний фільм не про бокс, хоча для багатьох на початку це і буде одкровенням, але в першу чергу це фільм про Мрію, про тяжку працю крок за кроком. Я дуже хочу, щоб в Україні діти та молодь бачили, що в нас теж є свої Майкли Джордани та Майки Тайсони. Щоб звикали до перемог, надихалися нашими чемпіонами і починали теж ставити собі переможні цілі, мріяти і працювати над своєю мрією з усіх сил день за днем!», - прокоментував свою роботу над фільмом режисер Влад Станкевич.

Зйомки нового формату українського документального кіно, що тривали понад рік в Україні та США, проводила команда відеопродакшн студії PaperPlanes Production під керівництвом Влада Станкевича. «Не бути суб’єктивним - це потужне вміння. Майже неможливо передати правдиву історію іншої людини інакше, аніж почути цю історію з її вуст. Саме це ми і прагнемо показувати в наших документальних фільмах», - саме так характеризують свій підхід до документального кіно талановиті українці.

Режисер - Влад Станкевич
Продюсер - Ілона Станкевич
Камерамен - Влад Станкевич, Євгеній Сахно
Аерозйомка - Євгеній Сахно, Микола Кравченко
Монтаж - Влад Станкевич
Пост продакшн асистент - Євгеній Лямін
Інтерв’ю - Влад Станкевич, Стас Медведєв
Музика - Олександр Тищенко (“Стольний Град”)

Приємного перегляду «CHASE YOUR DREAM» ексклюзивно на ONLINE.UA у рамках світової інтернет-прем’єри документального фільму про українського боксера Василя Ломаченко!

Василь Ломаченко

Український професійний боксер, чемпіон світу за версією WBO у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) та другій напівлегкій вазі (до 59,0 кг). Дворазовий чемпіон Олімпійських ігор (у 2008 та 2012 роках), дворазовий чемпіон світу (2009, 2011), чемпіон Європи (2008) та багаторазовий чемпіон України. Заслужений майстер спорту України.

PaperPlanes Production

Ми - творчі оповідачі. Ми мислителі і ми мрійники. А головне - ми команда, яка щодня, невпинно та пристрасно фільмує мрії. Ми хочемо творити зміни в Україні вже зараз, тому покажемо різнобарв’я нестримної, дикої та несамовитої краси кожного її елементу в найкращих відтінках.