Оплата комунальних послуг

Простий, швидкий і надійний спосіб оплатити послуги ЖКГ онлайн банківською картою Visa, MasterCard,
Поповнити мобільний телефон або послуги провайдера через інтернет

Переваги оплати комунальних послуг
на сервісі ONLINE.UA : ПЛАТЕЖІ

Сплачуйте комунальні послуги онлайн за допомогою банківської картки швидко і безпечно на сайті ONLINE.UA : ПЛАТЕЖІ

Оплата комунальних відбувається швидко

Оплата квитанцій за комунальні послуги проходить протягом лічених хвилин

Ви економите свій час

Всі платежі надійні відповідно до міжнародних стандартів світової безпеки PCI DSS

Мінімальна комісія

Вам не потрібно ходити до відділення банку для оплати квитанцій - все можна зробити через інтернет

Квитанція на email

Квитанцію про оплату комунальних послуг ви отримаєте на ваш email

Оплата послуг за реквізитами

Ви можете зручно оплатити послуги через інтернет за реквізитами

Цілодобово і без вихідних

Оплатити комунальні платежі через інтернет можна в будь-який час доби і без вихідних

Часті питання про оплату комунальних послуг через інтернет

Які умови оплати комунальних послуг онлайн?

Комісія 1.5% + 3 грн (для оплати комунальних послуг)

Комісія 2% + 4 грн (для всіх інших платежів)

Переказ грошових коштів здійснюється на наступний банківський день. Зарахування грошових коштів на Р/с одержувача відбувається протягом трьох робочих днів, але, найчастіше це відбувається протягом 24 годин. При відмові в проведенні операції повернення коштів гарантується.

Безпека платежів

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) - це міжнародний стандарт безпеки даних індустрії платіжних карт, який був розроблений Радою за стандартами безпеки індустрії платіжних карт (Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC).

Visa і Mastercard. Всі онлайн оплати з використанням банківських карт Visa і Mastercard здійснюються з урахуванням заходів безпеки міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Стоп-лист. До інтернет переказу грошових коштів з карти платника на рахунок постачальника товарів або послуг, система автоматично проводить перевірку наявність платіжної картки клієнта в стоп-листі, який містить інформацію про заблоковані картки в зв'язку з їх втратою. Цей захід безпеки дозволяє відхилити запит про інтернет оплату, якщо платіжна карта клієнта несанкціоновано використовується третіми особами.

Протокол HTTPS. Цей протокол забезпечує отримання ідентифікації від віддаленого комп'ютера. Обов'язково зверніть Вашу увагу на адресний рядок Вашого браузера, при вході в систему. Так як веб-вузол сервісу платежів ONLINE.UA має справжній і дійсний сертифікат безпеки, при вході в систему онлайн платежів комунальних послуг, в адресному рядку браузера повинні відображатися перші символи адреси https:// замість http://.

Як оплатити комунальні платежі банківською картою?

На сайті ONLINE.UA: ПЛАТЕЖІ у розділі, що Вас цікавить виберіть компанію, послуги якої Ви хочете оплатити. Заповніть всі необхідні поля інтернет платежу і натисніть "Оплатити".

На наступній сторінці необхідно ввести реквізити платіжної банківської картки: 16-значний номер картки, термін її дії та СVV-код - три цифри на звороті картки. Після цього натисніть "Оплатити".

Після успішної інтернет-оплати Ви зможете зберегти квитанцію онлайн платежу або відправити її на електронну пошту.

У разі відмови в здійсненні платежу з боку банку Ви можете повторити цю операцію ще раз або звернутися до служби підтримки support@portmone.com 044 200-09-02.

Не вдалося оплатити комунальні платежі ЖКГ?

Нижче наведено кілька підказок про те, як правильно заповнити онлайн форму і оформити оплату комунальних послуг через інтернет

Сплатити комунальні послугы


Які карти приймаються до оплати через інтернет?

До оплати комунальних послуг і сервісів через інтернет приймаються всі види платіжних карток, які були випущені міжнародними платіжними системами Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro в будь-яким українським або міжнародним банку.

Звертаємо вашу увагу, що картки Mastercard Electronic не приймаються для онлайн оплати в інтернеті через обмеження платіжної системи Mastercard.

Як швидко дійде оплата до постачальника послуг?

При поповненні мобільного телефону через інтернет, тобто інтернет оплаті послуг мобільного оператора, грошові кошти зараховуються, як правило, протягом 15 хвилин.

При оплаті комунальних послуг і будь-яких інших послуг за реквізитами через інтернет, грошові кошти зараховуються протягом трьох робочих днів, не рахуючи дня оплати і вихідних.

Онлайн переказ грошей з картки на картку через інтернет - в 95% випадків зарахування грошових коштів відбувається протягом 30 хвилин, в інших випадках - від 1 до 5 робочих днів, не рахуючи дня оплати. Швидкість зарахування грошей на банківську карту залежить від банку одержувача.

Як дізнатися суму комісії за надання послуги оплати комунальних послуг через інтернет?

Розмір комісії, її наявність і величина, за послуги онлайн платежів будуть вказані на сторінці підтвердження інтернет-платежу після введення даних банківської карти. Для цього виберіть потрібну послугу, яку ви хочете оплатити онлайн, вкажіть свої дані (наприклад, телефонний номер, особовий рахунок і т.п.), необхідну суму для внесення на рахунок, і натисніть клавішу "Продовжити". На наступній сторінці Ви побачите загальну суму онлайн оплати, яка буде списана з Вашої банківської карти.


Технічна підтримка

Сервіс онлайн переказів з карти на карту та онлайн платежів реалізовано в партнерстві з portmone.com.ua для зручності наших користувачів.

Цілодобову технічну допомогу ви можете отримати по телефону або email:

(044) 200-09-02
(067) 408-29-77
(099) 125-06-15

support@portmone.com

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах