Перевірка доступності порту

Наприклад 3.230.119.106 або online.ua
Наприклад 8080 або 3306

Що таке TCP/UDP порт

Кожен комп'ютер, при підключення до глобальної мережі Інтернеті отримує свою унікальну IP адресу. Крім цього у кожного комп'ютера є певна кількість портів, кожен з яких виконує свою функцію. В основному різні порти відповідають за підключення різних програм до мережі. Наприклад, браузери використовують для підключення 80 порт, а поштові програми - 25 порт для відправки імейлів і 110 для отримання електронної пошти. Всього ж в мережах, які працюють на протоколах TCP і UDP може бути до 65535 різних портів, які при цьому не перетинаються між собою. Тобто 24 TCP порт і 24 UDP порти не будуть заважати один одному і будуть працювати паралельно.

Найчастіше перевірити порт на доступність необхідно системним адміністраторам, які займаються забезпечення безпеки комп'ютерної мережі. Справа в тому, що якщо той чи інший порт на вашому пристрої або сервері відкритий для підключень, сторонні програми із зовнішніх джерел можуть підключитися до вашої мережі і пристроїв в ній через цей порт. Особливо, якщо на цьому порті працює певна програма.

Тому ми створили сервіс, за допомогою якого перевірка доступності порту стала доступною для всіх, хто хоче захистити своє підключення до інтернету. Сканер портів перевірить доступність за заданою ip-адресою. Перевірка займає деякий час, адже необхідно перевірити всі можливі порти від 0 до 65535. Якщо вам необхідно перевірити відкритий той або іншої порт або закритий - просто введіть його номер. Зазвичай перевірка порту виконується на вашому пристрої.

Ви можете також перевірити доступність порту на віддаленій машині, якщо є така необхідність - для цього потрібно ввести айпі адресу.